Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes 3 napos leszek mikor...

13 hetes 3 napos leszek mikor megyek a 12. Hetes uhra. Mennyi az esély, hogy esetleg a baba neme is kiderül ? Kinek mikor mondták meg? (15+3 megyek majd babamozira de addig is izgulok)

Figyelt kérdés

2022. szept. 12. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem, ha mutatja magát, lehet, hogy tud valamit mondani a doki, azonban az sem 100%. 15 hetesen babamozi az nem korai kicsit? Én 25 körül gondoltam, hogy menni fogok. Kíváncsi vagyok, Te miért akkor fogsz menni? Lehet én tudom rosszul a dolgokat, kíváncsi lettem. Boldog baba várást!🤗💞
2022. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fogja takarni, akkor nagy valószínűséggel meg tudják mondani.

Nekem ikreim lesznek, 12+2 hetesen voltam a genetikai uh-n, és megmondták. Aztán 12+5-nél volt a kombinált teszt, azt más csinálta, és ott is ugyanazt mondták, ahogy 19 hetesen is.


A babamozi valóban korai szerintem 15 hetesen. Normál terhességnél a 27-30. hét környékén ajánlják, ikerterhességnél korábban. Mi jövő héten megyünk, akkor leszek 25 hetes.

2022. szept. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Babamozi még nem valami izgis ilyenkor, de ha van kidobni való pénzed, akkor persze te tudod. Egyébként az a nemének a megállapítására is kevésbé alkalmas.

Egy jó, rutinos szonográfus elég jól szokta látni a 12 hetes UH-n a baba nemét, de persze nem szokták 100%-ra mondani.

2022. szept. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan pózban volt, hogy még a 18. héten sem tudták tutira, csak egy inkább fiú mint lányra mondani.


15 hetesen a babamozi még csalódás lesz, nekem a 21. héten valamiért jófejségből a sima dokim átváltott 4D-re az akkor már egész jó volt, de közel sem olyan mint a 31. héten (előbb érdemes, 27-30. héten, csak én kórházban töltöttem az előbböt :D )

Írd be a googleba, hogy 15 hetes magzat aztán mérlegeld, hogy érdemes e elmenni.

2022. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Sógornőm is 15 hetesen ment.

Megmondták hogy mi lesz és úgy is lett, rendes uhn nem tudták megmondani neki még 28 hetesen se..

Illetve beszéltem a babamozissal és ő mondta, hogy 15 hetesen nyugodtan mehetek mert minden bizonnyal fog látszódni.

És nem azért megyek, hogy izgi legyen hanem azért hogy lássuk, mivel a férjem is szeretné látni a gyerekét meg hallani a szívét, és sajnos rendes uhra nem engedik be.

Plussz a nemét is szeretnénk tudni. 😃

Fogunk majd menni nyilván szülés előtti időszakban is, mikor már szépen fog látszódni minden.

És szerintem ez a pénz amit “kidobok” nem hasztalan.

2022. szept. 12. 19:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb. ennyi idősen voltam a 12 hetes genetikain, azonnal rávágta a hölgy, hogy fiú. Az is maradt. :)
2022. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első gyerkőcnél magabiztosan mondták a 12. hetin hogy lány, az is lett.

Masodik gyerkőcnél azt mondták h valószínű hogy lány, azóta fiút mondanak.

Szóval azert 12. heti alapján még nem választanék nevet/kezdenék el vásárolgatni

2022. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Első genetikain már nagyon sokszor meg tudják mondani. Nekünk viszont a doki azt mondta, hogy ne felejtsük el, hogy a gyerek neme születésnél derül igazából ki. Mivel amúgy is uniszex ruhákban, bézs-barna (egy szép mintás anyaggal) szobában gondolkodunk, ami mindkét nemnek megfelel, így nem lesz gond, ha van valami változás. Mi az ikreknek így 2 lány - 2 fiú névvel készülünk. Ez a biztos.
2022. szept. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hova mész 12 hetes UH-ra? Én ugyan fizetős helyen voltam, de bejöhetett velem egy felnőtt kíserő. És átkapcsolták a gépet 4D-re is, sőt az egész uh felvételt megkaptuk videóként pendrive-on. A nemét is megmondta a doktornő, bejött :) Gondolkodtam én is a babamozin anno, de az én lányom annyira utálta az ultrahangot, hogy inkább nem kínoztam plusz egy vizsgálattal.
2022. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Rendes kórházi rendelés, ez lesz a 3.-ik, De nem engednek be senkit, sőt majd amikor másik helyre kell mennem, ott se fognak beengedni, nem adnak uh képet se… (mert itt csak 12 hetes korig csinál az orvos)

És ez fix, sógornőm ugyan ide járt..

Azért megyünk babamozira, hogy az apuka is részese lehessen, ne csak úgy lássa amit esetleg telefonnal sikerül felvennem nagy bambán, már ha az orvos engedi ..:/

És s babamozi nálunk 30 perces, ugyan így megvizsgál, megnéz mindent, ha jól emlékszem kismama apuka + 4 vagy 6 egyéb ember jöhet be, ad 2 képet + pendrive amin rögzíti az egészet, és ha legközelebb is megyünk akkor megint ráteszi a felvételt.

És ez összesen első alkalommal 20ezer második alkalom pedig 17

Nem gondolnám hogy annyira sok lenne..

Nekünk legalábbis annyit megér:)

2022. szept. 13. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!