Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy aludtok? Én minden...

Hogy aludtok? Én minden hajnalban felkelek, nem kényelmes sokáig egy pózban aludni,fáj az oldalam. Azt olvastam háton sem túl jó. Nincs még nagy hasam, de már így sem megy az alvás rendesen mit lehet tenni? Ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2022. szept. 16. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy?

Esetleg szoptatás, vagy kismama párnát próbáld ki

2022. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első babával nekem ahogy nőtt a hasam pár hétig megzavart az alvásban, mivel félig hason, félig oldalt aludtam mindig. Kismamapárnát vettem, annak nekidőltem szemből és egy picit olyan volt, mintha félig hason lennék. Úgy jobban aludtam már.


Háton alvás elvileg nem jó, de második babával akárhányszor felkeltem, mindig háton voltam. Bal oldalamon nem tudtam aludni, mert folyamatosan rugdosott. Jobb oldalamon próbáltam illetve a kismamapárnával a hátam támasztottam meg, de akkor is háton keltem minden egyes alkalommal.

2022. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

15+2hetes vagyok, és csak háton kényelmes hosszabb ideig

Oldalt nem sokáig tudok aludni

Ki próbálom a párnát

2022. szept. 16. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyèl párnát, mert később háton se lesz jó.
2022. szept. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyira bevált a szoptatós párna, hogy azóta is azzal alszok, pedig kisfiam már 2 éves.
2022. szept. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!