Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megetessem hajnalban, ha nem...

Megetessem hajnalban, ha nem ébred fel rendesen?

Figyelt kérdés
5 hónapos babáról van szó, este 8tól alszik, éjszaka felszokott ébredni mikor éhes, rendesen kinyitja a szemét, aztán eszik és visszaalszik. De mostanában csak felsír, de nem nyitja ki a szemét, odaadom a cumit, de aztán már hajnal 4kor sajnálom, és akkor megetetem, úgy hogy nem veszem ki az ágyából és akkor visszaalszik ugyanúgy. A kérdés, hogy hajnalban is probálkozzak a cumival??Met nem ébred fel, ahogy régebb,mert szemét nem nyitja ki, de én sajnáltam mivel már addig eltelik a 8 óra és gondolom, hogy éhes szegénykém.
2016. máj. 13. 06:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Majd kéri az enni valót ha éhes lesz. Felesleges erőltetni.
2016. máj. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem számít, ha sok idő eltelik?? Ne etessem amig teljesen nem ébred neki akkor... Ok.. Köszi
2016. máj. 13. 06:36
 3/11 anonim ***** válasza:
5 hobapost, ha nem jelzi egyertelmuen hogy ehes (tehat visszaalszik a cumival pl) tuti nem szoptatnek meg ejjel. ennyi idosen sok mindentop megebrednek (fogzas mozgasfejlosed stb). de a visszaalvas viszont nem megy még nekik ezert sirnak fel vagy hivjak az anyjukat. ha megkinalnad vizzel, valoszinu azt tapasztalnad hogy nem keri, mivel nem ehes nem szomjas csak nem tud visszaaludni. ha eleg neki a cumi szerencses ember vagy, az enyem nem fogadta el a visszaalvashoz, cicit kert de azt orankent...aztan 7-8 honaposan meguntam hogy egyikunk se alszik egybefuggoen 2 oranal tobbet, ezert megmakacsoltam magam es nem adtam neki cicit. gondolhatod hogy ez nem tetszett neki de csak elfogadta a cumit. orulj neki hogy nalatok nem ez van es ne akard raszoktatni az ejjeli szopizasra mert kesobb nagyon.cudar lesz.
2016. máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, a szemét se nyitotta ki így cumit adtam neki, visszaaludt. Hajnal 4-kor már azt mondtam nem létezik, hogy nem éhes még. Megetettem de az adagja harmadát ette meg max és nem is nagyon volt magánál, belealudt az evésbe. Azóta se csináltam ilyet. Mikor rendesen felkel pl fogzás miatt akkor se kér enni éjszaka azóta se.
2016. máj. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, szerencsések vagyunk az biztos. Értem, akkor nem adok. Köszönöm.
2016. máj. 13. 06:56
 6/11 A kérdező kommentje:
Az az igaszság, hogy hajnalig többször felsír, tehát a cumit már többször beadom, de 4kor már megsajnálom, és megeszi az adagját rendesen, de én is pont erre gondoltam, hogy ha nem muszáj akkor nem etetném, hogy ne szokja meg, de eddig mindig felkelt hajnalba enni. De akkor még probálkozok a cumival.
2016. máj. 13. 07:00
 7/11 anonim ***** válasza:
add oda rogton a cumit neki es ha azzal is felsir es nem alszik vissza 1-2 percen belul, akkor valoban ehes es akkor szoptasd meg.
2016. máj. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A miénk 2 hónapos és néha felsír hajnalban (5-6 között), de cumival vagy egy kis simivel visszaalszik, így mi akkor nem etetjük meg őt. Bár ő éjjel nem kel enni, így igazából elég hosszú az éjszaka, reggel f8-kor simán lecsúszik neki a 180 ml.:))
2016. máj. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne éhes? 5-6 hónaposan azért ha nappal rendesen eszik,akkor már nagyon valószínű,hogy nem éhes éjjel,ha az lesz úgyis jelzi. Add vissza a cumit és kész,inkább örülj neki,mert lassan át fogja aludni az éjszakát.Éhen halni nem fog.
2016. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha többször felsír, akkor van valami gondja. Ha elég lenne a cumi, nem sírva fel ilyen gyakran.
2016. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!