Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ingyenes babacsomagokat...

Milyen ingyenes babacsomagokat lehet kismamaként jelenleg igényelni?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

-Edeskisbabám-promobox ez egész hasznos

-Dm-es, tök jó vaszonzsákban van, babamamatudakozón lehet igényelni

-mini manó bababolt, ez is tetszett, de amugy is mentem volna a boltba, postaköltséget nem fizetnék erte.

2022. szept. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

A dm-nél ezekszerint akkor "2 csomag" van vagy csak 1?

A babamamatudakozó regisztrálásért egy cumis üveget és egy cumit kapok ajándékba. Ezek szerint a vászontáskás az külön járhat?

2022. szept. 16. 11:56
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Pelenka.hu de itt is kell postaköltséget fizetni érte,ami 1490forint.
2022. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak promoboxot "igényeltem", mert lőcsölte nagyon az ápoló, de az gyakorlatilag egy szemét. Több a velejáró hulladék, mint amennyi a hasznos tartalom.
2022. szept. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

1-es vagyok, pontosítok. Ha a babamama tudakozósat dm-ben veszed át, es nem patikaban, akkor szép vaszonzsákban kapod, de tulajdonképpen 1 csomag. Cumi, cumisüveg, pár minta.

Nekem összességeben a par darabos pelusminták tetszettek ezekből a csomagokból, így több markát is kipróbálhattunk. Meg a popsikrém minták tök jók pelenkázótáskaba.

2022. szept. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a Mülleres volt a leghasznosabb. Egy pelenkázó csomag volt benne. Olyan tároló amiben tudod vinni a pelenkát, popsitörlőt, krémet, alátétet. Lehetett választani hozzá 3 féléből egy törlőkendő csomagot és volt benne egy popsikrém és egy arckrém. Nem is minta, hanem rendes nagy tubus. És kaptam hozzá kuponfüzetet, ami valóban hasznos dolgokból adott kedvezményt és volt benne 1800 Ft levásárolható kupon.
2022. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
minden ilyen haszontalan. 1 cumiért meg 1 tejgyűjtő zacskóért eladod az adataidat, aztán telespammelnek minden sz@rral.
2022. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

A pelenka.hu-n pont ma tudsz rendelni ingyenes csomagot ha van már kiskönyved(a postaköltséget ki kell fizetned).

Nagyon ritkán lehet náluk rendelni.

2022. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én amit lehetett megigényeltem de a pelenka.hu-s volt a legjobb és legtöbb. Simán megérte azt a postaköltséget. Mini manósra még mindig várom hogy kisorsoljanak, már majusban regisztráltam lassan meg már szülni fogok.
2022. szept. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ide pofátlankodok de le írnátok kB mit tartalmaznak ezek a csomagok? Első babámat várom. Pl. A pelenka.hu-s tartalma érdekelne
2022. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!