Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de nincs semmi...

Terhes vagyok, de nincs semmi tünetem szinte. Ez normális?

Figyelt kérdés

5+6 hetes vagyok, annyi a tünetem hogy nem jött meg, persze a teszt pozitív és picit fáradtabb vagyok, de a munka miatt ez amúgy is igaz. Szerintetek ez normális?

Úgy félek hogy valami baj van... az első terhességemnél (elhalt) megszüntek a tüneteim amikor elhalt a magzat, ezt persze utólag tudtam csak. Most pedig nincsenek is tünetek.


2022. szept. 19. 13:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális.
2022. szept. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
én 9 hetes vagyok, és eddig a fáradtság a legnagyobb tünetem. Néha-néha van hányinger, és kicsit gyakoribb vizelés, az is csak kb. 1-2 hete. Nincsenek nagy rosszullétek, hányások, kívánóság, vagy ilyesmi.. Van akinek végig nincsenek ilyen tünetei, szóval szerintem ezen ne aggódj :) illetve az 5+6 hetes terhesség még elég korai, valószínű ha lesz tüneted, csak később jön ki.
2022. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elso terhessegem alatt egy arva tunetem nem volt, makk egeszseges kisbabam szuletett. Most masodjara az elso trimeszterben szethanytam magam es folyton rosszul voltam, 32 hetes vagyok, minden a legnagyobb rendben. Nincs ket egyforma terhesseg, a tunetek jonnek mennek. Ne aggodj
2022. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális, örülj, hogy a szerencsésebbek táborát erősíted! Boldog baba várást!😻
2022. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszi mindenkinek! 😍
2022. szept. 19. 14:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Normális, nekem sem volt semmi tünetem egyik babával sem
2022. szept. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Semmi tünetem nem volt a fáradtságon kívül, a 38. hétben vagyok.
2022. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt egész terhesség alatt, csak az álmosság.


Örülj neki, hogy nem vagy rosszul. Én is örültem.


A húgom a szülőágyon is hányt,végig a terhesség alatt. Hidd el,nem jó az.

2022. szept. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Még simán lehet tüneted, nekem a 7. héten indultak be a brutális hányingeres rosszullétek, előtte semmi extra nem volt simán mentem dolgozni, de most már csak feküdni tudok. Úgyhogy még bármi lehet, de kívánom, hogy legyél inkább tünetmentes, mert ez brutál, hogy milyen rosszulléteket tud okozni a terhesség 😵‍💫
2022. szept. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9. De jó, hogy nem vagyok egyedül.. 🙄🤗💓
2022. szept. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!