Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok,és a hüvelyem...

16 hetes vagyok,és a hüvelyem felé érzek szurkálást, ma már többször is, pedig 3x2 Magnerotot szedek. Normális ez, vagy nem?

Figyelt kérdés
2022. szept. 21. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt és azt mondta az orvos normális..de azért ha mész orvos említsd te is.. meg ha nagyon erős lenne, nem múlna akkor is keress orvost..
2022. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem olyan érzésem is volt mellé kb 20 hetesen, mintha kint rúgdosna a lábával a hüvelyemben 😂
2022. szept. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A méh növekszik, alakulnak a dolgok és ez kihat oda is. A magnézium nem csodaszer, nem nyom el minden tünetet és nem is kell. Ezek a terhességgel járnak.
2022. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!