Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatti gyomorrontás...

Terhesség alatti gyomorrontás lett volna?

Figyelt kérdés

Hajnalban arra keltem, hogy iszonyat savam van, a gyomrom is rossz, vert a víz, melegem volt nagyon. Kiültem a hűvösre, kicsit jobb lett, de szédelegtem is, rossz volt a közérzetem, aztán 2x-i hasmenéssel zárult a dolog. Voltunk védőnőnél is délelőtt, vérnyomásom oké(dopegytet szedek, de csak 2x felet) vizesedés nincs és fehérje sem volt a vizeletemben. Egész nap rossz a közérzetem, van hogy kutyorog a belem, böfögnöm kell folyton kb. Hamenés hányás nincs, csak ez a levertség, fáradtság. De most délutánra azért lényegesen jobban vagyok mint hajnalban, délelőtt. Azért a gyomorrontásra tippelek, mert tegnap délután ettem egy ilyen zacskós készételt, ilyen kínai csípős sajtos tésztát. Iszinyatosan kívántam, de brutálisan csípett (még hajnalban is) valszeg nem kellett volna, főleg, ha tudom hogy ez van belőle. Emiatt lehettem.ennyire rosszul?


29 hetes terhes vagyok



2022. szept. 27. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy az étel okozta!

Nekem a paradicsomos, fűszeres, hagymás kaják csinálják ezt!

Ki megy belőled hamar.

Kicsit figyelj jobban mit eszel!:)

Jobbulást!

2022. szept. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a nőgyógyász azért nem ajánlotta a csípős ételek fogyasztását, mert erősen gyomorirritáns. Egyszer ettem a terhesség alatt és ki is hánytam, ideje sem volt leélni… Szerintem ha a tüneteid elmúltak, ne aggódj. Egy pár napig egyél könnyű ételeket. Ha pedig következőnek mész az orvoshoz, említsd meg neki mi történt.
2022. szept. 28. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!