Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorrontas terhesség alatt?...

Gyomorrontas terhesség alatt? Volt mar valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Elmentem a dokihoz halistennek a dragammal minden rendben de felek es mar elmulhatna ez... tegnaptól megy a hasam es hányok :/ volt valaki igy?
2019. márc. 26. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Igen en is pont bele estem meg a legelejen. Nekem a tej es a keksz segitett. Sajnos meg is lett az eredmenye 5kg fogytam 1honap alatt
2019. márc. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves első! Lehet, hogy jobban lettél, viszont olvass utána, hogy a tej fokozza a hasmenést, ezért hasmenés alatt nem ajánlott a tej fogyasztása. :)

Kérdező, bár nekem ilyen nem volt, de én végighánytam szinte az egész terhességemet alapból, szóval van benne tapasztalatom.

Diétázz, egyél háztartási kekszet, ropit, ha már jobban vagy, megpróbálhatsz párolt rizst vagy főtt krumplit enni, igyál sok folyadékot, lehetőleg hideg, szénsavas innivalót, kóla a legjobb ilyenkor akármilyen hihetetlen, vagy szódát és csak kortyonként és pihenj sokat. Jobbulást!

2019. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és vegyél probiotikumot, pl. Normaflore-t!
2019. márc. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Oh...volt...anno...fogytam is vagy 2-3 kilót 1 hét alatt. Diétáztam akkor pár napig: répa, krumpli, alma, pirítós...ezek maradtak meg bennem és probiotikumot szedtem meg talán bélfertőtlenítő tablettát vettem be. Ittam kis kortyokban a vizet és a gyümölcsteát. Én is izgultam akkor, de a babóval minden rendben lett és tuti Nálad is így lesz. Talán egy kezeletlen hüvelyi fertőzés hatása veszélyesebb lehet.
2019. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A terhesség elején vagy, vagy a végén? Vagy merre?
2019. márc. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az elején vagyok 1 trimeszter . Koszonom a válaszokat ma reggel sikerült ennem egy főtt krumplit eddig nem jott ki :)
2019. márc. 27. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!