Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt csinálnak...

Terhesség alatt csinálnak hormonvizsgálatot pattanások miatt?

Figyelt kérdés
Kb egy éve pattanásos vagyok, nagyon durva piros gyulladt pattanasok jönnek elő az allvonalamon. Mar volt időpontom hormonvizsgálatra, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok, de lemondtam, mert szerintem ilyenkor annyira felborulnak a hormonok, hogy nem lenne valós az eredmény. De most mar ki vagyok borulva, szerintetek mit tegyek?
2022. szept. 30. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondoltad, hogy annyira megváltozik terhesség alatt a hormonháztartás, hogy a meg is csináltatnád nem lenne értékelhető. Esetleg keress fel egy bőrgyógyászt, hogy ebben az esetben mivel tudnál javítani a helyzeten.
2022. szept. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anno pont így jártam én is. Előtte hívtam fel az endokrinológiát, most akkor mi van. Azt mondták, így nem csinálnak vizsgálatot.
2022. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!