Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10es teszt pozitiv 25ös negatív?

10es teszt pozitiv 25ös negatív?

Figyelt kérdés

2 napja késik, kedd reggel halványan de pozitív lett a 10es tesztem, tegnap reggel már sokkal határozottabb volt. Ma este csináltam egy clearblue 25ös tesztet és szinte teljesen negatív. Nagyon sokat ittam ma, szinte átlátszó volt a vizeletem. Tegnap digitális clearblue pozitív volt (1-2hetet írt)


Járt már valaki hasonlóan? Mi lehet szerintetek? Orvoshoz jövő hétre van időpontom...



2022. szept. 30. 20:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%

Felesleges jövő héten orvoshoz menned, ráér 2-3 hét múlva, semmit nem fog látni. Lehet, hogy elcsúszott az ovulációd.

Tudsz linkelni képet a tesztekről?

2022. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

[link]


Felső a tegnap reggeli. Mai negatív nem is látszódik a képen, de én is éppen hogy látom :(

2022. szept. 30. 20:31
 3/38 anonim ***** válasza:
63%
Ha a 10-es is ilyen halvány a koncentrált, reggeli vizeletből, akkor neked komolyan fel kell tenned a kérdést, hogy a kevésbé érzékeny, 25-ös hogy lehet negatív a kevésbé koncentrált, esti pisiből? Tényleg nem világos neked, hogy miért lehet? Te ilyen képességekkel vállalsz gyereket? Nem szoktam ilyen bunkó lenni, de azért ez nevetséges.
2022. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
17%

Írd ki még 3-szor🤦‍♀️🤦‍♀️Szörnyű hogy ennyire nem nyugszik valaki mikor terhes akar lenni.Én is ugyanezt csináltam csak én írtam ki gyakorira kérdés formájában hanem a barátnőimet traktáltam a tesztjeimmel🤣🤣

Mily meglepő nem is sikerült mert rá voltam totál feszülve és mehettem missed ab műtétre.Nos ebből azt akarom kihozni hogy próbálj kicsit elvonatkoztatni ettől vagy bele fogsz bolondulni.

2022. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
51%
nem írtam ki gyakorira akart lenni csak utálok írni és valamit mindig elírok:)
2022. szept. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Kedves vagy :) a kérdésem arra vonatkozik inkább, hogy okés -e hogy 3 nap késésnél csak a 10es tesztek ilyenek amilyenek. Illetve, hogy tegnap óta nem kellett volna e annyit erősödnie, hogy a pozitív clearblue digitális (szintén 25ös, de 1-2 hetet írt csak) után ez is legalább halvány legyen.
2022. szept. 30. 20:42
 7/38 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is így nézett ki a 10-es teszt a nemvárt napján, mint neked a felső, és terhes voltam :D
2022. szept. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
53%

Normális hogy ilyen halvány még most.Ha nem erősödnek kicsit sem akkor lehet valami nem stimmel de az sem biztos mivel az uh a biztos de még az sem mint nálam mivel mint írtam mehettem missed ab műtétre ami gondolhatod milyen remek élmény lehetett de már nem érdekel az egész gyerek téma mert úgy vagyok vele vagy sikerül vagy nem.Nem vagyok hajlandó ezen feszengeni és kész.Egyszer te is eljutsz erre a szintre és jobban fogod magad érezni.

#4

2022. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Leginkább azon feszengek, hogy progeszteront kapok jelenleg és nem akarom "fölöslegesen" magamat tömni vele még két hétig. Megjönni így pedig nem fog, tehát az egyetlen viszonyítàsi pontom a tesztek alakulása.
2022. szept. 30. 20:49
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek nagyon is mivel lombikos vagyok:) Nem lesz semmi bajod a progeszterontól,szépen hasznosítja a szervezet ezen ne idegeskedj.

Nekem sem jött meg míg használtam a progit de nem okozott ciklus zavart nálam csak 3-4 nappal később jött meg mikor abba kellett hagynom és a következő menzeszem normálisan megjött és időben.

Menj el hcg vérvételre és akkor nem kell mindig tesztelgetned.Azt hetente elég ha nézeted és nem drága 3-4000 Ft/alkalom.

#8

2022. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!