Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukám mi akadt mert terhes...

Anyukám mi akadt mert terhes vagyok ?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok! Anyukám engem 18 évesen szült tudom,hogy az akkori időbe ez természetes volt ;)

anyám mindig mondogatta nekem, hogy reméli vedekezek, mert ő nem akar nagymama lenni még!!

Azt hozza tenném, hogy engem Anyúkám 13 évesen otthagyott egy pasi miatt, és letagadta, hogy a lánya vagyok!

Nagyon ritkán beszélünk amúgy..:( ha én nem írok rá akkor talán soha!

Soha nem volt egy jó szava rám, vagy hogy megdicsért volna!

Van egy öcsém neki ő a minden őt magával vitte! Engem nem!

Most beszéltem vele, hogy babát várok és mennyire örülök neki :)

Hát én voltam a világ legszarabb lánya és el hordott mindennek :( nekem ez nagyon rosszul esik:(

Azt mondta megmondta hogy nem akar mama lenni miért nem figyelek jobban?? Meg fiatal vagyok még hát azért 30 évesen pont korba lennék!

Szerintetek ? :/



2022. szept. 30. 21:53
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Bocsánat elírtam

Anyúkám kiakadt

2022. szept. 30. 21:53
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Elsőre ordenáré nagy kamu kérdés de ha nem akkor minek érdekel a véleménye ha őt sem érdekelted?
2022. szept. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem Kamu a kérdés, koszonom a válasz ez így van :)
2022. szept. 30. 22:01
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Mert egy kretén, ez eléggé egyértelmű a leírtak alapján.
2022. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%
Anyád egy gonosz ember. Most szakítsd meg vele a kapcsolatot amíg nem mérgezi meg teljesen a várandóságod!
2022. szept. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
Kit érdekel, hogy mit akart? Mindenki a saját szüléséről dönthet. Pont. Legfeljebb nem fog unokázni. Mondjuk én a helyedben egyáltalán nem bánnám.
2022. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Te se érdekelted soha, alig beszéltek és akkor is csak miattad, kár volt neki elmondani. Persze nem a te hibád, megértem, hogy megakartad osztani vele az örömöd, csak sajnos várható volt, hogy ő nem lesz lelkes. Lehet amúgy azért mondja ennyire, hogy ő még nem akar nagymama lenni, mert ettől öregnek érzi magát.

Sokkal jobban jársz, ha inkább elengeded és nem hívod többé. 30 évesen meg nyilván nem vagy túl fiatal a gyerekvállaláshoz, ne is hallgass rá.

2022. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Azt remélted ez közelebb hoz benneteket?
2022. szept. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
73%
Az apával mi van?
2022. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen invazív emberekkel, még ha családtag is meg kell szakítani a kapcsolatot. Tudom miről beszélek. Rádnyomja a bélyegét. Semmi köze az életedhez, ő zárt ki a sajátjából. Még köszönni sem kell neki.
2022. szept. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!