Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy reggel ahogy...

Normális hogy reggel ahogy felébredek a görcsök lassan lassan vissza térnek napközben?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok.Tehát kb úgy van hogy alszok felébredek és kb semmit se érzek,vagy nagyon nagyon enyhét aztán ahogy fent vagyok kezd visszatérni a fájdalom a húzódás stb. Kifigyeltem hogy fizikai aktivitasnal ha például sokat állok míg fozok akkor is mintha erősödne a fájdalom. Sétánál azt tudom hogy oke ha kellemetlen. Hányas hányinger nem volt, hasmenesem volt 2 napig. Még sajnos nem jutottam el ultrahangra időpontom október 20.án lesz. Veletek volt hasonló? Nektek milyen tüneteitek voltak?

2022. okt. 2. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Szedj magnéziumot, egyébként viszont normális, igen.

Amikor észleled és van rá lehetőséged, pihenj le egy kicsit.

2022. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van.😥Nagyon sokat fáj a hasam.Ha lepihenek,akkor jobb szokott lenni.14 hetes vagyok.
2022. okt. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igy hogy dolgozzak? Szobalany vagyok. Úgy érzem hogy Veszelyes így. És azután bűntudatom van hogy nem tudom vigyázni eléggé.
2022. okt. 2. 19:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Magnéziumot már kezdetek fogva szedek
2022. okt. 2. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy!Táppénz.Én itthon vagyok gyesen,de mikor a kislányommal voltam terhes,akkor 10 hétig dolgoztam ,azután táppénzre mentem!
2022. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!