Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amint lefekszem, elkezd...

Amint lefekszem, elkezd zsibbadni a bal kezem, az ujjaim. Éjjel is gyakran felébredek erre. Reggel 1-2óra, mire elmúlik. Mi ez?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy alagút szindróma vagy ínszalag gyulladás vagy valami becsípődés a nyakadnál.

Nekem mindkettő zsibbad már hetek óta szenvedek vele, semmitől nem múlik. Voltam csontkovácsnál, ananda masszázson, DSGM-en, magamnak is tornáztatom, masszírozom, estére csuklószorítót veszek, meg bekenem sport krémmel...

2012. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos teljesen normális dolog...a baba nyom valami ideget,a hormonok,esetleg a B vitamin hiánya(hiába szed az ember terhesvitamint,kialakulhat).Nekem kb. 3 hete van-a 37. hétben járok-annyi,hogy nekem a jobb kezem.Most már napközben is zsibbad az ujjbegyem.Csütörtökön voltam a dokimnál mondta,hogy ne aggódjak emiatt

.Nekem szerencsém volt,mert az előző 2 terhességem alatt nem volt.Amint megszülünk elmúlik.

2012. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, _még_ elmúlik, de egy idő után nem fog.

Sajnos vizesedik az is, akin nem látszik, 2,5 liter vizet minimum visszatart a szervezet a mellekhez és magzatvízhez, és szerintem ez a víz idegeket is nyom. Én legalábbis ezzel hozom összefüggésbe. A 20. héten vagy röviddel előtte kezdődött. Eleinte csak éjszaka zsibbadt, hetek óta már nem múlik el. Először csak az egyik kezem, aztán csatlakozott a másik is, mert nem akart kimaradni a buliból. Nappal elviselhető azon kívül, hogy néha kellemetlen megfogni ezt-azt, de néha éjszaka már fáj.

2012. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elírtam,sorry,nekem is a jobb kezem...és már nappal is szenvedek miatta...
2012. szept. 9. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
6hetes vagyok és nekem is zsibbad a bal is és a jobb is:( Nagyon rossz:(
2012. szept. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!