Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ébredési hő függ attól,...

Az ébredési hő függ attól, hogy melegem van vagy fázok reggel, amikor felébredek?

Figyelt kérdés
Tegnap ugy ébredtem , hogy nagyon fáztam és a hőm 36,5 volt , ma pedig két takaró volt rajtam és 36,8 volt a hőm, a ciklus elején tartok , tehát nem hiszem , hogy peteérés lenne most. Hüvelyben mérem digitálissal.
2014. jan. 4. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:
én nyelv alatt mértem, nyáron kezdtem, és már igen csak betakarózós ősz volt mire teherbe estem. De mégsem volt különbség az évszakváltás ellenére a testhők között... szerintem ez így nem számít.
2014. jan. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem függ, nálam volt már, hogy izzadtan ébredtem, mégis csak 36,1 volt a hőm, meg olyan is volt, hogy fáztam és 36,7 volt.

Higanyossal, nyelv alatt, 5 percig mérem.

2014. jan. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!