Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy pozitív, és egy negatív...

Egy pozitív, és egy negatív terhességi teszt? 18/l

Figyelt kérdés
Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Két hete megtörtént egy megszakításos aktus, rettentő felelőtlenek voltunk, két nap múlva el is mentem esemény utáni tablettáért, mivel sosem volt részem védekezés nélküli együttlétben. Nőgyógyász azt mondta, hogy a gyógyszer miatt szinte esélytelen hogy teherbe essek, ma reggel mégis két tesztből egy pozitív lett. A másikon pedig maradt az egy csík, tehát negatívat mutatott. Holnap reggel megcsinálok mégegyet. Létezik ilyen, hogy eltérő eredményt mutat?

2022. okt. 2. 15:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd fel a képet valahova és oszd meg..tuti pozi vagy tuzi negatív?
2022. okt. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan Márka volt s két teszt?

Tuti 2 csik és nem szaradasi?

Mutass képet :)

2022. okt. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vszinuleg szaradasi csik
2022. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem tudom hogy kell ide kepet feltolteni:( 100% hogy pozitiv es nem szaradasi, es igen, egy markatol vettem.
2022. okt. 2. 16:13
 5/15 A kérdező kommentje:
betartottam a használati útmutatót, emiatt nem hinném azt, hogy száradási
2022. okt. 2. 16:14
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
X-epilt vegyél, nekem az mindig jót mutatott. Nem is vészes az ára sem. Illetve reggel csináld, első vizelet mintából.
2022. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
28%
Esemeny utanival kizart hogy terhes legyel
2022. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kepkuldes.hu-ra feltöltöd a képet,és a linket bemásolod ide.
2022. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Xepil sztem a legrosszabb egyébként . Én clearblue digitalisat vennék az biztosan megmutatja h + vagy - nem kell csíkokat nézegetni :)
2022. okt. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig bevált.:)
2022. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!