Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mièrt van az? Mièrt kell...

Mièrt van az? Mièrt kell bàntani a màsikat? Mièrt nem segìtünk ?

Figyelt kérdés
Sokan ki ìrnak egy kèrdèst ès olyan vàlaszok jönnek hogy (ne feszülj rà, ezzel most elörèbb vagy, ennek nincs èrtelme.... )ès mèg sorolhatnàm. Mièrt kell bunkon vàlaszolni csak azèrt mert szeretne egy gyerek. Ès ès ha nincsis ràfeszülve csak a vàlaszolo gobdolja ugy. Ès minek ìr az ilyen ha nem tud segìteni vagy egy nyugtatò vàlaszt ìrni. Ès most jöhetnek az oltò vàlaszok is.

2022. okt. 4. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Sok,- egyébként segítő szándékú válaszoló már nagyon nagyon unja a sok értelmetlen, ostoba, buta kérdéseket (melyek mögött érezhetően egy tudatlan nő áll) ezért is vannak ilyen válaszok.
2022. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem mi abban a bántó, hogy ne feszüljön rá. Ez nem rosszindulat, hanem egy valóság alapú tanács.
2022. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Ezek nem is bántó válaszok.

Amik meg ilyenkor azok, az azért van, mert olyan butaságokat tudnak kérdezni h az elképesztő.

Valamint amire úgy se lehet segítő választ adni.

pl 8dpo (már a dpotól a hideg ráz ha meglátom) nega a resz. Van esély?

és hasonló kérdések amelyekkel tele can az oldal csak használni kellene a keresőt

2022. okt. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
A te kérdésed is az ostobaság kategóriába tartozik.
2022. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Én sem értem, ez miért bántó? Ezzel is inkább segíteni akarnak.
2022. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Idegesítő hogy a kategória fele full negatív tesztekkel van tele, meg olyan szintű kérdésekkel, hogy lehet-e terhes, igaz ugyan, hogy épp menstruál, de ő akkor is terhesnek érzi magát.

Nekem sem azonnal jött össze a gyerek, tudom milyen reménykedni. De attól nem lesz jobb, ha minden hónapban tonnányi tesztet lepisil valaki, és ráizgul a száradási csíkokra. Azzal egyetértek, hogy bunkónak nem kell lenni, de segíteni nem lehet ezeknek a kérdezőknek. Nem tudjuk a gép másik oldaláról teherbe ejteni. Az egyetlen értelmes tanács, hogy próbáljon meg nem ennyire rágörcsölni, várja meg amíg már késik a mentruációja, aztán teszteljen, ne homályos tüneteket keresgéljen magán. Mert csak idegesíti magát, meg mindenki mást is a környezetében, de jobb nem lesz tőle, és terhes sem lesz. Mellesleg később ők lesznek azok, akik végig izgulják az egészet, és jönnek majd az olyan kérdések, hogy tegnap feszült a melle, ma nem, akkor elhalt-e a magzat, vagy baj-e ha véletlen fahéjas csigát evett, mert most olvasta, hogy a fahéj vetélést okozhat. Az ilyen irracionális paramester embertípus sajnos mindenkinek irritáló egy idő után, mert olyan mintha elfelejtene józanul gondolkodni.

2022. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..

Pl az ilyen kérdésekre nem csodálom hogy a válaszolók többsége olyan stílzsban válaszol amilyenben

2022. okt. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!