Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. hét - nátha, köhögés,...

34. hét - nátha, köhögés, szerintem hamarosan láz. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Kicsit gondban vagyok. Kisfiam benáthásodott (2 hete volt utoljára beteg), megint köhög bár azt cska kicsit és ma este 38,7 volt a láza popsiban mérve. Nekem is a lázon kívül minden ugyanolyan tünetem van, de érzem, hyog nekem is lesz hőemelkedésem.


Mennyire gáz ez terhesen? Nyiván szedni nem nagyon tudok rá semmit.,... A háziorvosom csak arra jó, hogy a papírokat intézze, másra sajnos nem. Mit javasoltok, mit csináljak?


2010. szept. 26. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Panadolt szedhetsz nyugodtan, az megfázás enyhitésére és lázra is jó.Nekem magán nődokim volt terhesség alatt ő javasolta.A lázad nem tesz jót a babának,azt csillapitsd,ezzel.A többi nem árt neki,a vírusok,bacik ellen nagyrészben véd a lepény.
2010. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bizony a lázat mindenképpen csillapítsd. Igyál meleg, mézes citromos teát, és ha lázas leszel, akkor a Panadol tökéletes választás. Jobbulást a kicsinek, és neked is (bár drukkolok, hogy ne betegedj le:D)
2010. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
algopyrint is szedhetesz. sőt, szedj is, hogy levidd a lázat! lehet, hogy a láz többet árt. kombináld hideg fürdővel
2010. szept. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére lázam nem lett, tegnap este is csak 37,0 volt. Az arcüregem viszont tele van cuccal mint a fene.... Úgyhogy inhalálok, tisztuljon ki - ha meg nem, akkor kénytelen leszek antibiotikumot követelni a dokimtól, így nem engednek szülni természetesen (bár még messze is lehet, de ki tudja mikor indul be 36. után....)
2010. szept. 28. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!