Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg el lehet kapni liszter...

Tényleg el lehet kapni liszterózist vagy toxoplazmózist úgy, hogy kinyitom a hűtőt???

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg! A nővérem állítja, hogy ez így van, de én egyszerűen nem tudom ezt elhinni. Elkezdtem ennek utána olvasni, de nem találtam ilyet. Valaki hallott már ilyet??? Plusz egy kérdés, amit szintén ő mondott, de nem találok róla semmit. Hogyha a hűtőbe teszel egy liszterózissal fertőzött húst vagy szalámit, akkor az egész hűtő, beleértve a gyümölcsöket és zöldségeket is lisztériás lesz??? Kérlek valaki segítsen, aki ért ehhez, hogy ugye ez egy tévhit?! Kezdem elveszteni a józan ítélő képességem…

2022. okt. 5. 19:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább dobd ki a növéredet és ne foglalkozz a hülyeségeivel!
2022. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább gondolnám hogy a húgod aki nettó max 7 éves...ugye nem gondolod hogy komolyan mondta?
2022. okt. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%

Persze, a kis bacik fogják magukat és gonosz módjára mindenre rámásznak.


Eleve az egyik fiók csak húsos a másik csontos.


A harmadikban gyümölcsök vannak, a negyedikben zöldségek, a polcokon tejtermékek, de ez terhesség előtt is így volt, valahogy sterilebbnek éreztem.


A nővéreddel meg ne foglalkozz

2022. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Szerencsére nem ilyen könnyű elkapni ilyen betegségeket...


Amúgy szerinted ha ez így lenne, hogy kinyitsz egy hűtő ajtót és egyből beteg leszel, nem lenne felhívva folyamatosan rá a figyelem, hogy kismama ne nyisson ki hűtőt? 😂


Remélem a nővéred csak viccelt, és nem ilyen egybites, bár aki a várandós húgát idegesíti ilyennel, az se lehet normális.

2022. okt. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen butaságot is régen hallottam. Persze, a kismamák nem nyithatják ki a hűtő ajtót, ha egyedül vannak otthon, haljon éhen, mi? Ugye te sem hiszed el?
2022. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
😆 😆 😆
2022. okt. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Amennyiben egy laborban nyitod ki a hűtőt, amiben petricsészékben ilyen kórokozók vannak és nincs rajtad védőfelszerelés, akkor simán... amúgy nem. Eleve toxoplazmózis mit keresne a hűtődben? Ott a macskád alma?
2022. okt. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7-es. Toxoplazmózist nem csak a macska almától lehet kapni, hanem a nem megfelelően megmosott gyümölcstől vagy zöldségtől.
2022. okt. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez most úgy nagyon fájt...
2022. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!