Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Anyukak! Az baj, ha...

Kedves Anyukak! Az baj, ha tegnap este ugy gorcsolt a pocim, mintha megakarna jonni?

Figyelt kérdés

Nem is tudtam aludni.

Most vagyok 20 hetes, ez az elso ilyen hasszurkam, de fajt is eleg sokaig, mint amikor menstrualok olyan volt.

Szombaton voltam ultrahangon, ott minden rendben volt.

Illetve azt vettem eszre, hogy eleg nagy a pocim. Nem a puffadastol,mert ez most reggel volt.

No a hasam és azert fajt ennyire?



2022. okt. 10. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem is szokott. Nospa és magnézium nekem azt mondták a kórházban. 18 hetes vagyok.
2022. okt. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nskem is fáj pl ma, növekedéstől van.
2022. okt. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nospa? Azt biztos szabad?

Ne érts félre, nem kötekedésképpen, de nekem mikor fájásaim voltak 39+3 hetesen, elfolyt nyákdugó stb, akkor azért adtak két nospát, hogy vagy beindítja a szülést mégjobban vagy elmulasztja, de bent tartottak volna 2 napra a kórházban felügyelet alatt. Szerencsére beindult tőle elég gyorsan, kb fél óra alatt a magzatvíz is elkezdett szivárogni és sűrűsödtek a fájások. Szóval én csak ezért kérdezem. :)

2022. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Több orvosnál jártam sajnos, de mindegyik azt tanácsolta görcsökre, valamint a védőnő is. Az utolsó nem tudom hány hétben nem lehet csak. 8 éve a fiamnál is szednem kellett a görcsök miatt 40+2-n indították.
2022. okt. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!