Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetesen jutok el csak...

22 hetesen jutok el csak terhes gondozasra,mert eddig nem volt rendeles,ez eleg keso mar nem?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 20:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a kérdésedből nem egyértelmű, vagy inkább nehéz elhinni: eddig nem is voltál egyáltalán orvosnál?

12. heti genetikai uh sem volt? Vagy csak a 20. heti fog megcsúszni?

2022. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy nincs rendelés! Nem az őskorban vagyunk.

Mihez késő? Elvetetni nyilván, genetikai rendellenességekkel szembesülhetsz, pecséteket bőven beszerezhetsz szülésig. Az egészségi állapototok olyan amilyen, lehet rajta alakítani.

2022. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem. Eddig hol voltál? Hova szeretnél menni?
2022. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem voltál egyszer sem vagy ezt most hogy érted?

Ha nem voltál akkor most szembesülsz azzal hogy ha esetleg beteg a babád.

2022. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Hat en is majdnem 14 hetesen jutottam csak el a 12. heti genetikaira, nem volt belole baj szerencsere. A 8. heten kertem pedig idopontot, en azt hittem, idoben vagyok, de csak igy tudtak adni allamiban.

Szoval gondolom akkor itt se annyira nagy problema ez a csuszas.


Szerintem talan nem ugy erti a kerdezo, hogy meg egy vizsgalaton se volt soha. De legkozelebb fogalmazhatna erthetobben is.

2022. okt. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kotelezo vizsgalatokon voltam meg uhn,terhes gondozasra gondoltam nogyogyasz
2022. okt. 10. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os Neked mi a terhes gondozás?

Mindenki másnak a kötelező vizsgálatok, ezen felül nyilván szabadon millió dolgot nézethetsz. Juhhé, terhes gondozásra jártál eddig is, pipa!

2022. okt. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a terhes gondozás havi 1 (ha jól tudom) erre jön a 12. Heti első genetikai uh, aztán a 18. Heti és aztán ág uccso. Eközben 3 labor minimum, ha ah orvos másképp nem rendeli, plusz a terheléses cukor. Eddig nem jártál terhes gondozásra? Nálad mit takar a terhes gondkzas pontosan?
2022. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha voltál a kötelező ultrahangokon, akkor sokat nem hagytál ki igazából. Engem pl egyszer vizsgált meg a nőgyógyász, mikor megállapította a terhességet. Azóta hozzám sem nyúlt (a geteikai ultrahangokat másnál csináltattam). Havi egyszer megyek hozzá kb a semmiért. Elmondja mik a következő vizsgálatok (benne van a kiskönyvben), ad rájuk beutalót (elvileg erre is elég lenne a kiskönyv), meg ha van valami új leletem, akkor megnézi.

Ha voltál az eddigi 2 kötelező uh-n, néztek labort, akkor jó vagy. Lassan kéne a cukor vizsgálat még.

2022. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszom a valaszokat :)es azt hanyadik hettol lehet elvegeztetni?
2022. okt. 12. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!