Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kívánjátok? a terhességetek...

Kívánjátok? a terhességetek alatt a kínai ételeket? pl pirított tészta thai csirke szezám magos csirke stb

Figyelt kérdés
2022. okt. 15. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem kívántam, sőt rosszul voltam a csirkehús gondolatától is.
2022. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%

Nem különösebben, sőt. Egyszer rendeltem pad thait ebédre, és utána egész éjszaka hánytam, pedig nem volt romlott a kaja és már bőven túl voltam az első trimeszteri rosszulléteken. Ugyanez az indiaival, azt is egyszer ettem a második trimeszterben, nem voltam rosszul se előtte, se utána levő napon, csak aznap este, de akkor minden mennyiségben minden irányból jött ki. Pedig szintén nem volt gond a kajával, letesztelt helyről rendeltem, ahonnan előzőleg is milliószor, nagyon jól tudom, hogy minőségi és megbízható helyről beszélünk.

Ami vicces, hogy az első terhességem alatt végig indiait toltam, mert akkor meg éltem-haltam a csípősért, és semmi bajom nem volt tőle.


A konkrétan kínai kajáktól viszont terhességtől függetlenül is kiráz a hideg, szerencsére most terhesség alatt sem kezdtem el kívánni (még jó, GDM-es vagyok, a kínai kajáknál kb mindenben IS cukor van, nem is ehetném csak szenvednék a vágyakozástól).

2022. okt. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az első trimeszterben mindkét alkalommal rosszul voltam, biztos nem bírtam volna megenni, második trimesztertől simán.
2022. okt. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem azt akarod ebből kihozni, hogy akkor biztos terhes vagy? Erre a teszt válaszol.

Amúgy meg van aki kívánós, van aki nem, hogy mit, az meg egyéni dolog.

2022. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Én kínai csak a terhességem alatt kívánnék. F
2022. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kívántam sem jobban, sem kevésbé, mint amúgy.
2022. okt. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Ha kínai eteleket kérdezed miért írod a thai csirkét? 😅 az thai kaja.
2022. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira kívánom, mint mikor nem voltam várandós. Egy jó erős-savanyú leves mindig jöhet, de a zöldséges tészta is bambuszos vagy fafülgombás csirkével is.
2022. okt. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Első terhesdégem első trimeszterében majd meghaltam érte. Most a másodiknál nem kívánom :)
2022. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az első két trimeszterben teljesen rá voltam kattanva a csípős-savanyú levesre..de csak arra.
2022. okt. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!