Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves kisfiamnak adhatok már...

2 éves kisfiamnak adhatok már pirított bacon-t?

Figyelt kérdés
na nem úgy magában gondoltam, hanem mondjuk tejszínes tésztát csinálnék, s abba lenne beleaprítva a pirított bacon. Persze a zsiradék le lenne róla itatva. Szóval ti adnátok neki ennyi idősen? Előre is köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 16. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, zsiradékkal is, hisz a mindent evőnek zsírra is szüksége van. Ez nem is kérdés.
2013. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Kislányom is 2 éves kora körül kapott először, magába kenyérrel, ízlett neki nagyon :-)
2013. márc. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szupper! Nagyon megnyugtattatok! Köszönöm! Ti adtok / adnátok ennyi idősnek húsvéti sonkát is? Vagy az még korai...?
2013. márc. 16. 16:16
 4/9 anonim ***** válasza:
2 évesnek igen, nyersen is, vagy sülve tojással.
2013. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Ha megfőtt rendesen, persze. Vagy mire gondolsz pontosan? Gondolom nem nyers sonkát adnál neki?

2013. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, ehet sonkát, tojást is.
2013. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, olyanra gondoltam ami rendesen megfőtt! Igazi húsvéti menüt (torma nélkül)...papája kapacitálj a dolgot, mert ő a sonka beszerző, csak én nem voltam benne biztos! Köszönöm mégegyszer!
2013. márc. 16. 16:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Ennyi idősnek már bármit lehet adni, sőt, kell is, hogy minél változatosabban egyenek.

Kivéve persze, ami felnőtteknek valóan van (túl)fűszerezve, csípős vagy alkoholos.

2013. márc. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet le leszek pontozva de az én gyerekem egy évesen úgy nyomta be a házi füstölt szalonnát, hogy öröm volt nézni. azóta is imádja a töpörtőt, kolbászt szalonnát. 2 éves. És 11 kiló, nem túlsúlyos:)
2013. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!