Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha 20hetesen még hátsó falon,...

Ha 20hetesen még hátsó falon, mélyen tapad a lepény, akkor az már úgy is marad? Így csak császár jöhet szóba?

Figyelt kérdés
2022. okt. 17. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

A méhlepény nem vándorol egyik falról a másikra, tehát ha eddig hátsófalon volt, akkor az ott is marad.

Függőlegesen mozoghat, kicsit feljebb-lejebb, a méh növekedésétől függően..

Ha a méhszájon tapadna, akkor indokolt lenne a csm. de máskülönben nem értem, hogy miért gondolod, hogy metszenek.. Mondta a doki?

2022. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy hátul marad, azt nemtudom hogy fentebb húzódik-e még vagy sem. eléri a méhszájam
2022. okt. 17. 18:48
 3/10 A kérdező kommentje:

12 hetesen látták már hogy ott van, mert többször barnáztam. Védőnő szerint már így marad ha eddig nem ment fentebb

De én tapasztalatokra lennék kíváncsi. Akinek volt már így

2022. okt. 17. 18:50
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Nekem így volt és ahogy nőtt a baba feljebb ment. Van amikor sajnos meg sem mozdul, akkor tényleg nem elkerülhető a császármetszés, de az esetek többségében a méh növekedésével feljebb kerül.
2022. okt. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

Én is ugyanabban a cipőben járok, mint te. Én emiatt picit meg is vagyok ilyedve egyébként. Bár azt nem tudom, hogy nekem rálóg-e a méhszájra.

Olvastam kérdéseket volt akinek javult a helyzet, volt akinek nem.

2022. okt. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen kicsit én is félek emiatt. sok komplikációt okozhat, illetve a császárt sem szeretném..

De hát nyilván nem én döntöm el

2022. okt. 18. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Aki lehúzta a válaszokat mesélje már el miért tette? Teljesen reális válaszokat adtunk, ráadásul tapasztalatból, nem hasra csapva.
2022. okt. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem én voltam, van aki csak ezért jár ide, hogy lepontozza az embereket. Szomorú..
2022. okt. 19. 12:52
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, sajnos ezt mostanában rendszeresen tapasztalom, csak még nem jöttem rá, mi értelme.
2022. okt. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem 29 hetesen még mindig rajt van, már biztosan császár lesz, azt mondta a doki, hogy már túl vagyok azon az időszakon amikor van rá esély, hogy feljebb húzódjon
2022. okt. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!