Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek, hogy alakultak a...

Kinek, hogy alakultak a tunetei a varandossaga legelejen?

Figyelt kérdés

5+1 napos varandos vagyok! Es nagy az izgalom! Volt mar 3 vesztesegem es hat nagy a drukk most!

Tegnap meg volt mellbimbo erzekenyseg ma csak epphogy, szinte nem is. A melleim fajnak, a derekam is. A hasam is gorcsolget, es huzodik picit. A faradtsag is enyhe.

Van meg valaki aki hasonlo kepp izgul? Orvoshoz csak a jovo het vegen megyek!

Tapasztalatok csajok? Jonnek mennek a tunetek?

Nem szeretnem hasonlitgatni az elozo terhessegeimhez. Ezert kerdezlek titeket! Elore is koszonom ☺️



2022. okt. 18. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6. Hétig semmi nem volt, aztán mintha kötelet vágtak volna, egyik pillanatról a másikra haldokló zombivá váltam..😄
2022. okt. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Dettó, mint az elsőnél. 6.hétig semmi aztán beütött a hànyinger, fáradtság és brutális éhség :D
2022. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 6.héttől leakart szakadni mellem, és aludtam, aludtam, aludtam. Hányingerem alig volt, de azt most a második trimeszterben bőségesen pótlom, plusz az egyéb fincsiségek.
2022. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi tünetem nem volt
2022. okt. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az 5. hét után hányinger reggelente, étvágytalanság, szagérzékenység. Szerintem lepipáltam volna a nyomozó kutyákat. Ez ment az első trimeszter végéig. A másodikban nem volt különösebben semmi. A harmadik trimeszterben gyakori szédülés, magasabb pulzus, vízesedés, bőrfeszülés, haskeményedés, bordafájdalom, nem alvás.
2022. okt. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat ☺️

Akkor meg egyaltalan nem gondd ha picit enyhek a tuneteim es elmulnak, visszajonnek. Tudom, nagyon az eleje ☺️

2022. okt. 18. 14:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi nem volt ekkor még, bár ennyire nem is nagyon figyeltem magam, a 6.hét végén aztán már ha akartam volna se tudtam volna nem észrevenni, hányinger, hányás, szédülés, brutál fáradtság, egészen a 13.hétig
2022. okt. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Puffadáson kívül semmi tünetem nem volt, az is csak kb a 10. hétig..
2022. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt egy kis mellfájdalmam, de más semmi. Aztán néha egy kis hányinger a buszon, de az sem volt vészes.

Aztán a 8.-héttől folyamatosan fáradt voltam, ülve eltudtam aludni bárhol..

De 12. hétre szerencsére az is elmúlt.

Aztán egy jó ideig semmi.

Most pedig kb. 1,5-2 hete a derekam fáj meg éjszakánként egyszer-egyszer begörcsöl a lábam.

23 hetes vagyok.

2022. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9es

Nekem is ezen a heten indult be az emelyges szagoktol, latvanytol.. kajaktol.

A faradtsag napkozbe annyira nem veszes, de este mar 8 korul aludni szoktam 😅


Koszonom a valaszaitokat!

Jo babavarast mindenkinek 🥰

2022. nov. 6. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!