Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyitott belső méhszáj 23 hetesen?

Nyitott belső méhszáj 23 hetesen?

Figyelt kérdés
23h+1n vagyunk. Tegnap este elkezdtem vérezni . A kórházban megvizsgáltak. A belső méhszáj kinyílt. Tölcsérképződés alakult ki.Szigorú ágynyugalomra intettek.Nagy a kockázat a koraszülésre.Ma megyek a magánorvosomhoz, megnézi ő is. Itt fog eldőlni, hogy kórházban vagy otthon töltöm a szülésig hátralévő időt.Volt valaki akinél hasonló történt? Nektek hogy alakult?
2022. okt. 19. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
33-34. héten nyílt ki a méhszáj, végül terminustúllépés miatt indtották 41+4-nél. A ágynyugalmat végig tartottam, egy hétig voltam kórházban, mert akkor majdnem beindult a szülés. Ott viszont sokkal stresszesebb voltam, infót alig kaptam, az ágy szörnyű volt, a kaja GDM diétának nagyon nem megfelelő. Ráadásul látogatás se volt. Ha az orvosod nem mondja hogy nagyon be kéne feküdnöd, akkor inkább feküdj otthon.
2022. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat! Reménykedem❤️
2022. okt. 19. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek kedves kèrdező?
2023. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Csak pár hétig kellett pihenni.39. hétig kihúztuk. Akkor császàroztak meg.😊
2023. szept. 12. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!