Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A tüsszentés ilyen esetben...

A tüsszentés ilyen esetben árt a magzatnak?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok, mélyen tapadó mehlepennyel és méhlepényi hematomaval, de most nagyon megfáztam, napi 30-50-70 tüsszentésem van 4 napja.

Ez okozhat gondot? Nem tudom, hogy ezen aggódjak-e.


2022. okt. 19. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj ezen.
2022. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj, ha lesz is nem a tüsszentéstől. Hiába aggódsz, a tüsszentést nem szabad elfojtani, próbálj meg nem ezen agyalni!
2022. okt. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hogy jut eszedbe a tüsszentésen aggódni?! És hogy jut eszedbe a tüsszentéseidet számolni?
2022. okt. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En egyszer egy tüsszentés miatt begörcsöltem. Engem is érdekelne.
2022. okt. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől begörcsöl az alhasam ha tüsszentek. Alá kell nyúlnom és picit ellen kell nyomnom, de az elmúlt 22 hétben még komoly baj nem lett belőle. Csak nekem kellemetlen.
2022. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tusszentes bajt okozna, akkor nem 40 ezre abortusz lenne, hanem tusszentoport vennenek az emberek.
2022. okt. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, tengervizes orrsprayt lehet használni. És pihenj sokat
2022. okt. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!