Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tüsszentésre, köhögésre...

Tüsszentésre, köhögésre jelentkező köldök, hasi fájdalom terhesen?

Figyelt kérdés
Csak fekvő helyzetben érzem ezt a fájdalmat. Semmim nem fáj, de ha köhögni vagy tüsszenteni kell, akkor hasizomszerű fájást érzek a köldök és a hasam körül. De csak amíg köhögök, aztán mintha mi sem történt volna. Már hetek óta ez megy. De nem tudom mitől. 18 hetes terhes vagyok, terhesség előtt nem volt ilyen tünetem. Ti veletek szokott ilyen lenni?

2020. nov. 21. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegig ilyen volt mindharomnal, 2.gyereknel tusszentesnel meg roppant is vmi alul mindig. En hapcizasnal, kohogesnel mindig elore osszegornyedtem es fogtam a hasam, igy kevesbe fajt.
2020. nov. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is vagy felülök, vagy kicsit összegörnyedek és fogom a hasam. Nagyon rossz érzés és ijesztő. De ha neked 3 gyereknél is előfordult, akkor kicsit megnyugodtam.
2020. nov. 21. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyulik a szalag, csak kellemetlen, ne aggodj!
2020. nov. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!