Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap óta nem erzem hogy...

Tegnap óta nem erzem hogy mocorogna a baba ez normalis?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 23:03
 1/8 A kérdező kommentje:
21 hetes vgyok,nagyon aggodom
2022. okt. 19. 23:03
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Néha az enyém is tart lustább napokat. Volt nekem is, hogy 1 napig nem éreztem, de másnap reggel már "kopogott"


Próbálj meg intenzívebben mozogni egy kicsit, vagy feküdj hasra, halgass pörgős zenét, hátha valamelyik mozgásra bírja. Vagy igyál egy kis kávét, bubis löttyöt, egyél csokit. Ezek is szoktak segíteni.


S ha nagyon nem akar megmozdulni, s nagyon aggodsz akkor jelentkezz be UH-ra, vagy menj védőnőhöz szívhangot hallgatni, mert lehet semmi baj, de lehet az ellenkezője is.

2022. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
koszonom valaszod :) hat ettem csokit meg ilyesmi,hat reggel elmegyek dokihoz remelem nincs semmi baj csak lustalkdik
2022. okt. 19. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
21 hetesen oké szerintem, nem lehet ilyenkor még minden nap érezni.
2022. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

21 hetesen meg nem kell erzeni minden nap, van aki egyaltalan nem is erzi ilyenkor.

25. hettol kb, szoval meg van egy honapod.

2022. okt. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő azt mondta, hogy a 24.héttől kell minden nap érezni.
2022. okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
34 hetes vagyok, ma az enyém is lustább-lehet, hogy a front teszi? Mozog csak olyan komótosabban :D
2022. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat:)voltam ma dokinal minden rendben van,a mozgasokat pedig pe potolja duplan :) <3
2022. okt. 20. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!