Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek a baba szokott rúgni,...

Nektek a baba szokott rúgni, mocorogni ha valamelyik családtagnak a hangját hallja, vagy ha zenét hallgatok vagy ha kádban fürdötök?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Magzatról van szó, ha jól értem a kategóriát, a férjemre igen, amikor mesélt neki minden este, a magzat rúgdosott.:) Volt egy zene is, amire élénk volt. És Spike hangjára is a Buffyból:) kádban nem fürödtem, mert nem ajánlotta a dokim, de vízcsobogáskor is aktív volt.:)
2016. ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szinte egyáltalán nem mocorkott a babám erősen, de amikor nst-re kellett mennem a szülőszobára és a fiatal doki elkezdte az irógépet (helló 21. század!) püfölni az ajtó előtt, attól teljesen beindult a kismanó.
2016. ápr. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Kedves első, attól hogy még a pocakban van, ugyanolyan baba mint amelyik már megszületett. Főleg a terhesség végén. Fölösleges kötözködnöd. Vagy mikor terhes voltál és valaki kérdezett a babádról akkor is kijavítottad őket, hogy MAGZATOM van és nem babám! Hm?
2016. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
nem hiszem, hogy az első válaszoló kötekedésnek szánta :) egy megszületett babára tekintve a kérdés teljesen más mint egy magzatra :)
2016. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt hogy aludtunk és kora reggel megszólalt a telom és éreztem hogy a magzat/baba(:)) nyújtózkodott egyet :)
2016. ápr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
* es ha benyomtam a pocakom a talpainál, akkor visszanyomta :) gondolom hogy nehogy kisebb legyen a tere
2016. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
a vízcsobogásra és az apja hangjára nagyon be tud indulni a kiscsaj :D 27hkm :D
2016. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó ha az apja beszél le sem lehet nyugtatni.már most imádják egymást.26khm elvileg hercegnőnk lesz.
2016. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az enyém azt utálta ha a munkahelyemen az iratmegsemmisítőt használtam, annak a hangjára mindig lerúgta a májamat :) :).
2017. okt. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!