Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8+6 hetesen már így mocorogna...

8+6 hetesen már így mocorogna a baba?

Figyelt kérdés
Vettem egy szívhangfigyelőt, reggel megtaláltam a babát elsőre, később apukának küldeni akartam egy felvételt róla, hogy dobog a kis szíve, akkor már fél-1 centivel feljebb találtam meg (elsőnél bejelöltem, hol kell később keresni a picit). Ilyen kis csöpp baba már így el tud mozdulni a helyéről? Úgy olvastam, hogy csak a 9. héten kezd el önkéntelenül is mozogni, arrébb menni.

2016. márc. 24. 13:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát én kizartnak tartom, hogy megtaláltad volna a szivhangot
2016. márc. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom, márpedig megtaláltam, és nem is kellett sokat keresgélni sem. Sokkal gyorsabb, mint az én pulzusom, szóval összetéveszthetetlen. Ha valakinek sikerül az, ami másnak ilyen korán még nem, muszáj egyből beszólogatni? Többeknél is olvastam, hogy 8. héten megtalálták, mellesleg nem ez volt a kérdés!
2016. márc. 24. 13:39
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen korán kizárt, hogy a baba szívhangját találtad meg. A sajátodat inkább.
2016. márc. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
A te artériádat találtad meg, nem az embrió szívhangját.:) De tévedni emberi dolog, egyáltalán nem szégyen, hogy azt hitted, hogy az embrióét hallod. A szívhangfigyelőt a 16. héttől tudod majd sikerrel alkalmazni, de van olyan változat is, amit a 12-13. héttől, nézd meg a tájékoztatót.
2016. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
:D :D a saját artériád volt, ez 100000%. Nem találhattad meg a baba szívhangját még.
2016. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Úr isten, de maradiak vagytok... Megtaláltam a sajátom is, igen, kb 60-as pulzust, de a picit is, akinek 2x olyan gyorsan ver a szíve... felvételem is van róla... és még mindig nem ez volt a kérdés, nem vagyok kíváncsi a felesleges "saját pulzusod találtad csak meg" hozzászólásokra, kösz.
2016. márc. 24. 13:49
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
10. héten voltam UH-n, és ott mozgolódott a képernyőn a baba. szóval lehetséges. és elég egyértelmű, hogy a saját vagy a baba szívét hallod. nem hiszem, hogy össze lehetne keverni.
2016. márc. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Úgy van ahogy a 4-5 írják. Még később is előfordult, hogy előbb az artériát találta meg a védőnő és csak keresgélés után a szívhangot.
2016. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
amúgy én a 11. héten találtam meg angel soundssal.
2016. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Na, igen, azért az ember felismer egy 2x olyan gyors, halkabb ritmust, mint a sajátja, főleg, ha közben a saját pulzusát is figyeli... Utolsó, köszönöm az értelmes választ, akkor úgy tűnik, mocorog tényleg :)
2016. márc. 24. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!