Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kismama rendszeresen...

Egy kismama rendszeresen szőrtelenít vagy csak ha megy valami vizsgálatra? Én őszinte leszek, havi 1x szoktam..De mindig tartok hogyha valami adódna, és éppen nem a legjobb formába vagyok "lent", mennyire ciki ez?

Figyelt kérdés
2022. okt. 20. 20:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
53%

Amugy en 9 honapos terhesen is mielott mentem a korhazba mindenhol megtudtam borotvalkozni, vakon is, nem az urammal csinaltattam le is egne a bor a pofamrol.

Aki gyereket tud maganak csinaltatni az konyorgom legyen mar arra is felnott asszony hogy leszedi a szort a p1csajarol.

2022. okt. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Rendszeresen igazítok, ami havi 1-et jelent számomra. Én cikinek érzem, ha "gazosan" megyek, de amúgy nem ciki, ez olyan, mint a hajviselet, mindenki olyat hord, amilyet akar. Az a lényeg, hogy büdös, mosdatlan ne legyél.
2022. okt. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ahogy szőrtelenítés az amit csinálsz, oké. Terhesség alatt nem látod ott lennt magad, ez ezzel jár sajnos. Sok orvos látott szőrös terhest vizsgálaton és szülés alatt
2023. okt. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!