Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetesen az első babám...

32 hetesen az első babám 2500g volt uh szerint, most a második 32 hetesen 1900g nem kevés ez? Túl soknak tartom az eltérést. Mindketten kisfiúk.

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Vilcsianyuja én nem vettem rossz néven a dolgot.


Egyébként én sem bánnám ha nem lenne nagyon nagy baba, fő hogy egészséges legyen

A dokim már most mondta ha kb akkorára saccolják majd mint az előzőt akkor tuti hogy császár lesz én nem fog hagyni vajúdni annyira mint az elsővel

Az elsőnél 16 órát vajúdtam mire a doki úgy döntött hogy ezababanemakarkijönni magától:) így lett császár.

De nem tudom melyik a jobb császár vagy sima szülés, csak furcsálltam hogy ekkora a különbség a két gyerkőc között, holott a dokim azt mondta hogy az a tapasztalat hogy a második mindig nagyobb mint az első baba.

2010. szept. 28. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!