Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds készülék, többi...

Angelsounds készülék, többi lennt?

Figyelt kérdés

Aki Angelsounds készüléket használ vagy bármilyen szívhang figyelőt.

14+1 vagyok eddig nem hallottam semmit de írták is hogy 16 héttől érdemes.

Lehetséges hogy a babát hallom egyszer gyors (legalább még 1x mint az én szív véresem) aztán elhalkul és el tűnik és nem hallok semmit?

Közbe olyan minzha szél suhogna és néha olyan mint amikor süvit be a szél ahhoz tudom hasonlítani a hangot.

Tapasztalatok?


2022. okt. 21. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg megtalod, csak

menekul elole,ezert a csend, most meg sok helye van mocorogni.

Altalaban nem szoktak szeretni a szivhangfigyelot.

2022. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akkor megtalálod, csak szépen elmegy onnan. A surrogás az, ahogy szépen elevickél. 😄

Mi gyakran szoktuk figyelni az ikreket, ahogy nőnek egyre kevésbé tudnak elmenekülni, cserébe belerúgnak.

Ultrahang gélt is használsz hozzá? Az vezeti a hangot, azzal együtt könnyebb megtalálni.

2022. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen vettem azt is :)

Határozottan jobb vele kb 2 hete van meg eddig semmit nem hallottam csak suhogast meg a saját szívemnél a szívverésem. Tegnap meg ma hallottam ezt először de csak pár pillanatra.

Viszont ennyinek is örülök ha ő volt :)

2022. okt. 21. 18:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én nehezen de 10.héten krém segítségével megtaláltam. Lényeges gyorsabb mint a sajátom!
2022. okt. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 16. hét utàn találtam csak meg. Előtte is azt hittem meg van pont arra a suhogós hangra, de mikor valóban meg lett egyértelművé vált, hogy a suhogós az nem a szívhang hanem valami ér.
2022. okt. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 hetesen is még alul keresd. Nekem 18.héten jött csak feljebb.
2022. okt. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!