Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angelsounds készüléket milyen...

Angelsounds készüléket milyen gyakran szabad használni? Van ennek bármilyen hatása a babára?

Figyelt kérdés
2017. jan. 10. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs káros hatása, de én csak akkor használtam, ha nyugtalanított a mozgása. Igaz, én későn kezdtem használni, félidő elött valamivel, viszont onnantól szülésig.
2017. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem árt neki,de nem szeretik a babák. Én míg nem éreztem a mozgását 2naponta hallgatóztam, mióta érzem csak akkor veszem elő ha lustibb. 27hkm
2017. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem hiszem, hogy zavarná a babámat, mert 12 hetes vagyok, bőven elférne arrébb menni, ha zavarná, de akármikor sikerül "befognom" vele és soha nem megy arrébb :)
2017. jan. 11. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:
10+5 vagyok ma, 9+4 óta használom, napi egyszer hallgatózok. Megtalálni általában fél és 1 perc között van és olyan 20-30 mp-ig hallgatom. Néha, ha a nagyfiam is meg szeretné hallgatni, akkor picit tovább hallgatjuk. Majd ha már érzem Őt, akkor nem fogom minden nap használni.
2017. jan. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Evenstar válasza:
Sziasztok! Tudom nem eladós oldal de nekem van egy készülékem ami eladó. Ha érdekel írj nekem. Szép napot!
2017. jan. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!