Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 6.án teszteltem a...

Október 6.án teszteltem a digitális clearblue-val és akk 2-3 hetet írt ki,ma Október 22.e van és most is ugyanezt írta,kicsit izgulok hogy nem fejlődik jól a baba?Volt vkinek mar ilyen? Lombik előtt voltunk, remélem ő megmarad.

Figyelt kérdés

2022. okt. 22. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
3+ hetet kéne írnia. Mikor mész vizsgalatra?
2022. okt. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem jó jel.Igen,3+ hetet kéne írjon.Szerintem missed ab.Sajnálom!Menj mielőbb az orvoshoz!
2022. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez a teszt is csak a csík erőssége alapján ír ki egy számot, úgyhogy nem szentírás amit mutat. De igen, már bőven 3+-t kéne mutatnia optimális esetben. Ám mint mondtam, nem számszerűen mér ez a teszt (sem). Mikor mész orvoshoz?
2022. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Még akkor sem jön ki a matek, ha 6-án már éppen 2 hetes volt (azaz4) és 22-én pedig még éppen 3 hetes (5). :( egy tesztet csináltál mindkétszer? A mait reggeli vizelettel?
2022. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Október 12.-én voltam akk 5mm-es petezsákot látott a doki,és most kedden kell vissza mennem.Izgulok,mert 2 éve is volt egy missed ab-om,de akk nem szedtem progeszteront,és gynasotolt.Próbalok felkészülni a legrosszabbra,de reménykedek még.
2022. okt. 22. 16:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező én is szedtem progit és vitamint sz@rt sem ért,ugyanúgy missed ab lett.Sőt én progit injekció formájában is kaptam mindhiába.

Hátha a teszt vert át bár 97%-os pontossággal megállapítja a fogantatás óta eltelt időt ez a fajta,aztán lehet mégis akad 1-2 hibás köztük a gyártás folyamán.Gynositol csak drága de nem tud többet mint más márkák ugyanilyen terméke,ezt nem kioktatásnak szánom csak nagy a reklámja de nem tud többet olcsóbb társainál.

2022. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Volt szívhang,úgyhogy a teszt nem volt jó. 🙂
2022. okt. 25. 18:08
 8/9 anonim ***** válasza:

De jó! Gratulálok!😊

#6

2022. okt. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2022. okt. 26. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!