Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetesen napok óta szörnyű...

23 hetesen napok óta szörnyű puffadással küzdök. Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit ehetek és mit nem, de kezdésnek megpróbálok többet mozogni. Itthon vagyok már egy ideje, és szerintem az is közrejátszik, hogy egész nap fekszek és ülök. Sem az Espumisan, sem a Rennie Deflatine nem segít. Volt valakinek hasonló?
2010. szept. 28. 07:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne egyél babot borsót, káposztát, nehéz ételeket!

Inkább csirkehusibol levest, grill csirke, natur csirkemell, hal tökfőzelék, rakott karfiol, rakott kelkáposzta, sok zöldség gyümölcs!

Menjél sétálj, boltba, bababoltokban nézelődj, szekrényeket pakold át, szortírozz, fiókokat pakold ki lomtalaníts, foglald le magad, mert tudom unalmas otthon!

2010. szept. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megfogadom a jótanácsokat!
2010. szept. 28. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!