Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valamit kezdeni 6...

Lehet valamit kezdeni 6 hetesen ezzel az iszonyatos puffadással?

Figyelt kérdés
Ugy nézek ki, mint egy 6-7 hónapos... pedig vékony vagyok egyébként.
2009. júl. 15. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Espumisan! Én is így voltam az elején és este bevettem, reggelre leeresztett a pocakom. Aztán megint felfújódtam, megint bevettem ... És így ment egy pár napig.
2009. júl. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Terhesen lehet az szedni? Nem lesz tőle baja a babának?
2009. júl. 15. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
én is kipróbáltam,nem sokat segített.de ajánlották még azt is,hogy rágcsáljak köménymagot.az egész jó volt.
2009. júl. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt a köménymagot lehet hogy kipróbálom. Bár nem tudom hogy hogy lehet megenni... de egy próbát megér...
2009. júl. 15. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen volt. Napi 2 liter folyadékot kellett innom, és sokat feküdni. És mérni a bevitt folyadékból mennyi ürül ki. Egy-két hét alatt lement, nekem folyadékkal telt fel a hasam, de lehet nálad más miatt van, orvosodnak nem mondtad?
2009. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A puffadást a terhességi hormonok okozzák. Nálam is elég brutális volt :-) már 7 hetesen kismama nadrágot hordtam. Igazán semmi sem használ ellene, csak a nyugodt beletörődés. Természetes, hogy reggelre lemegy a poci, de az első evés után kezdődik minden előről. Ne aggódj inkább barátkozz a méretekkel, hamarosan már súlya is lesz a pocakodnak...:-)

2009. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
79%

Szia!


nyugodtan szedd az Espumisant, lehet terhesség alatt. Én 31 hetes babás vagyok és ha szükség van rá bekapok egy - egy bogyót belőle, csodákat művel.

Nekem a köménymag kisebb görcsöket okozott.

Minden jót!

Szia!

2009. júl. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!