Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha még nem vagyok biztos a...

Ha még nem vagyok biztos a terhességben, de már pár napja késik attól még ugyanúgy fürödhetek forró vízben?

Figyelt kérdés
Jövőhéten tudok csak tesztet venni. Tudom sok negatívat kapok, de inkább megkérdezem.
2022. okt. 27. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Én a terhességeim végéig forró vízben fürödtem. Nagyon fázós vagyok, langyosban megfáznék.

Gondolom, azért nem forrásban levő vizet jelent neked sem a forró, úgyhogy nem fog gondot okozni.

2022. okt. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Minden nap furodtem forro vizben.. Imadtam es semmi baj nem lett. Tudom... Enis olvastam... De ezek nepi hiedelmek... Nagymama okossagok. Ha biztosra akarsz menni vegyel egy homerot es nez utanna hany fokos legyen a baba firdetesnel a viz es abba furodjel :)
2022. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%
Az a víz, amiben fürdeni tudsz, nem tud olyan forró lenni, hogy gondot okozzon. Amúgy azért szokták ilyenkor mondani, hogy kerüld, mert a magas hőmérséklet hosszú távon kitágítja az ereket és ez az első 12 hétben vetélést okozhat. De statisztikailag elég kevés az esély erre. Amúgy nincsen sem patika sem drogéria a közelben, ahova be tudnál menni tesztet venni?
2022. okt. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!