Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szőrösebb lett a hasam a...

Szőrösebb lett a hasam a terhesség alatt, lelehet borotválni vagy még rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Mivel manapsag szokas azt hazudni, hogy nem lesz rosszabb, probald ki. En tuti nem szortelenitenem addig a kis ideig, hogy aztan egesz eletemben azzal szivjak.
2022. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem felesleges. Szülés után úgyis eltűnik. Most úgyis jön a tél, valószínűleg nem mész strandra, hogy mindenki lássa. :)
2022. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Ahogyan te szeretnéd, ahogyan komfortosan és jól érzed magad. Erősödni sem fog tőle, ez csak egy optikai csalódás, mert egyszerre vágod el a felületen lévő szálakat, így egyszerre is nőnek vissza.
2022. okt. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Mind a 2x borotváltam, mind a 2x eltűnt szülés után...
2022. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Borotválás után azért látszik vastagabbnak/erősebbnek, mert elvágod a szőrt. Magától szépen elvékonyodik a vége, ha az levágod a borotvával a vágott keresztmetszetet látod, de ugyan annyi marad és nem erősödik. A hormonok miatt nőhet ott is szőr ahol eddig nem, de amikor visszaáll a hormonrendszer az kikopoik.

(Ha a borotvától több lenne már úgy néznék ki (meg rengeteg nő) mint egy jeti, mert 15 évere rendszeresen télen-nyáron mindenem borotválom 😅. Gipsz miatt láttam mennyi nő a lábamra, ha hetekig nem szedem le... Nem durvább, mint amikor elkezdtem szőrteleníteni)

2022. okt. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Városi legenda,hogy erősödik a szőr a vágás miatt. Ha neked kényelmesebb és jobb, jobban érzed magad miatta, akkor szedd le nyugodtan, semmi bajod nem fog származni belőle.


Nekem is nőtt az első terhességemnél, meg most is, és szedem, mert zavar. N esztétikus és cseppet sem nőies. Nincsen csúnyább, mint egy szőrös női has.

2022. okt. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

En epilatorral szedem, meglepoen szoros mar most hasam, pedig csak 16 hetes vagyok, soha ilyet meg nem tapasztaltam :D

Nem merem borotvalni, mert nem akarok a hasamon borostat. De lehet a vegen mar csak ahhoz lesz turelmem vagy szarok bele es ugy hagyom. Ez a legkisebb baj szerintem, csak most egyelore engem meg zavar. Es nem hinnem, hogy egy szoros noi has annyira undorito vsgy csunya lenne, mondjuk egy huvelyi szuleshez viszonyitva...:D

2022. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyon szőrös lett, főleg köldöktől felfelé (mondjuk alatta egy idő után nem láttam :D), mindig azon röhögtünk, hogy majd felmászik rajta a szopizni a gyerek :D. Kérdésedre válaszolva egyetértek az előzőkkel, nem lesz rosszabb a borotvától. Amúgy nekem is terhesség után elmúlt.
2022. okt. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is gondolkoztam rajta mivel pár hete észrevettem hogy köldöktől felfelé szőrös lett a pocak.

Annyira még nem zavar de lehet egyszer csak lekapom😃

2022. okt. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan nekem is köldöktől felfelé
2022. okt. 29. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!