Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki szokta terhesség alatt a...

Ki szokta terhesség alatt a nemi szervét borotválni? Így nagyobb a fertőzés veszélye? Nőgyógyászhoz borotváltan vagy borotválatlanul szoktatok menni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én végig borotváltam. Szerintem semmi köze a fertőzésveszélynek a borotváláshoz. Nőgyógyászhoz meg mindig borotváltam mentem.
2009. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválom. Bár már elég nehézkes. :) A nőgyógyászhoz meg inkább borostásan megyek. Se túl kopasz, se túl szőrös.. olyan aranyközépút. :)
2009. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én végig borotváltam, aztán amikor a hasamtól már nem láttam mi van odalent, a férjem besegített. nekem a tükrös módszer nem jött be. :)
2009. márc. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotváltam. Csak abban figyeltem jobban, hogy ha hidegben kimentem az utcára, tettem egy betétet, hogy még véletlenül se fázzak fel. A betét melegben tartott.
2009. márc. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is borotválom, nem volt még semmi fertőzésem. Nőgyógyászhoz viszont én sem szeretek teljesen csupaszon menni, én a férjemnek borotválom magam, nem holmi nőgyógyásznak.
2009. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Végig borotváltam. Bár a végén már nehezen ment!
2009. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fertőzés veszélye állítólag akkor nagyobb, ha nincs borotválva. De szerintem meg tök mindegy.

Én is borotválkozom, bár előtte epilátort használtam, az már nagyon fájna, és amúgy se látok már semmit, csak úgy érzésre csinálom,aztán ellenőrzöm tükörben. A nőgyógyászhoz is így megyek,csak azért nem várom meg, hogy "szőrösödjek"!

2009. márc. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a szülés előtti napon (tudtam, hogy másnap indítják) is leborotváltam inkább magamnak.
2009. márc. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem borotválom, hanem gyantázom, teljesen csupaszra. Bár egyre nehezebben megy...

Nekem nem mondta a doki egy szóval se, hogy ne csupaszítsak, mert esetleg nagyobb a fertőzésveszély.

A dokival meg nem foglalkozom, a szőrösség-szőrtelenség minden stádiumában látott már :)

Meg ez nálunk amúgy is vallási kérdés, és szerintem tudja ő is, szóval sose tette szóvá, hogy csináljam-e vagy sem.

2009. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!