Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz lett a cukrom. Tapasztalat?

Rossz lett a cukrom. Tapasztalat?

Figyelt kérdés
7,8 mmol/l lett a cukorterhelésem. A nődoki azt mondta, hogy ez pont a határérték és kell dietetikushoz mennem. Nagyon kell ezen aggódnom? A 120 percet nem töltöttem nyugalomba, mert elrendeztem a gyerekeket. Ez hogy befolyásolhatja az eredményt? Olvastam, hogy tanácsos nyugalomban tölteni azt a 2 órát, mert más lehet az eredmény. Csak ennél a terhességemnél lett rossz a cukrom. 62 kg vagyok jelenleg.
2022. nov. 4. 08:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Volt egy szobatársam a terhelése alapján terhességi cukros lett,na mármost utána ugyanúgy volt mint te fel vonni kellett a cukrát nem le.

Én.viszont úhy jártam félig mint te,magas lwtt a cukrom utana minden rendben volt csak diétáztam.Bekellett feküdnöm a kórházba hogy megnézzék,6x szúrtam meg kaja előtt után 3-3.minden jó volt.

Na én magamtól felhívtam a kórház diabetológusát,és milyen jól tettem....a végén napi 3-4x szurtam magam inzulinnal reggel 16 egységgel.kellett..és ha én nem.figyelek meg manőverezek magamtól lehet a babám nem.lesz egészséges...

2022. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem is folyamatosan lement, de azt mondta a dietetikus, hogy a lassú felszívódású szénhidrátok meg a pótvacsora segíteni fog. Eg ici-pici (akár csak fél gramm, esetleg 2-3) gyors pedig belefért minden étkezéshez, és ettől elmúlt a szédülésem.
2022. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!