Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pregnasens terhességi teszt...

Pregnasens terhességi teszt vélemény?

Figyelt kérdés

Ez a fajta:


[link]



5 napja késett mikor ezzel teszteltem nagyon halvány pozi ezért érdekelnének a tapasztalatok


2022. nov. 9. 08:51
 1/9 anonim ***** válasza:

ha terhes vagy ennyi késésnél kimutatja mindenféle terhességi teszt. ha nem vagy terhes de nagyon szeretnél az lenni, akkor oda lehet hallucinálni mindenféle halvány pozit. ez tény.

ha nem egyértelmű menj el egy béta hcg vérvételre kb. 4000 ft. az nem téved.

2022. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És most miért nem tesztelsz újra?

Ma már biztosan látnád, hogy pozi -e.

Vegyél egy ugyanilyen tesztet és hasonlítsd össze a kettőt.

2022. nov. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem rosszból írom, de ilyen esetben mások tapasztalatai nem segítenek.

Van akinél van baba halvány második csíkkal, másnál meg nincs, és szerintem ilyenkor az nem segít, ha kapsz 4-5 egymást ütő választ.


Ahogy a többiek írták, pár nap múlva ugyanazzal a teszttel újra kell csinálni - esetleg venni egy digitálisat, vagy el kell menni laborba.

2022. nov. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Eddig 25ös x-epilt használtam most is azt tervezek. Holnap reggel fogok ujra tesztelni

Holnap leszek 5 hetes az app szerint. Akkor már a 25ös nek is kellene mutatnia igaz?

2022. nov. 9. 09:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez első babát nem várt elött is ki jelezte az X-epil azért nem értem ezt a tesztet.
2022. nov. 9. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Több napos késésnél már ma délután is biztosat mutat az x epil is.
2022. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az x epil negati lett.. ma pedig kevés barnás vérzésem van.

Mitől lehet? Nem is volt baba? Vagy volt csak el ment? Vagy késői peteeresem volt és most ágyazódott be rendesen?

2022. nov. 11. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg fog jönni.
2022. nov. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem is volt baba
2022. nov. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!