Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítséget kérnék! 2 tesztet...

Segítséget kérnék! 2 tesztet csináltam, az egyik pozitív a másik pedig negatív lett! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt a 3. pisiből csináltam tesztet, az egyik olcsóbb pregnasens teszttel és pozitív lett, ugyan halvány, de jól kivehető. Még aznap vettem egy komolyabb, digitális tesztet (clearblue) és tegnap reggel meg is csináltam, viszont az negatív lett. Pár nap múlva újra tesztelek, csak azt szeretném tudni, hogy nektek mi a véleményetek a 2 tesztről? Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 21. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
A ClearBlue-ról én sok rosszat hallottam. Nem is mertem megvenni magamnak, inkább X-Epil-t vettem, már nemvárt napján délután pozi lett, és nem tévedett. Én inkább nem digitálisat vennék a helyedben, hanem "csíkosat". Szerintem megbízhatóbbak.
2013. febr. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem a clearblue egyszer sem tévedett, én inkább azt venném alapul mert nagyon jó teszt!!!
2013. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egyforma érzékenyésgűek voltak?
2013. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! Igen az első nekem is sima volt,ami pozitív is lett, csak a patikában ezt ajánlották nekem és az ára is arról tanúskodott, hogy jó készülék, de akkor ezek szerint lehet, hogy mégse.
2013. febr. 21. 14:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, a pregnasens 25 IU/liter hCG, mg a clearblue már 10-nél kimutatja elvileg. Ezért se értem
2013. febr. 21. 14:13
 6/10 anonim ***** válasza:
a fals pozitív nagyon ritka, szóval inkább vagy terhes mint nem
2013. febr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is sok rosszat hallottam a clearblueról, én a nemvárt másnapján csináltam délután xepil tesztet és pozitiv volt, rossmannban 700 ft körül van szerintem csinálj egyet és megnyugszol, de szerintem is inkább vagy terhes mint nem
2013. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 frászkarikaborsó ***** válasza:
fals pozitív teszt nem nagyon van, ha az egyik pozi lett akkor az hcg-t jelent a vizeletben, az meg leginkább terhességtől szokott lenni. Még akkor is ha a másik teszt nem mutatta ki. De azért persze ismételj :)
2013. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!A Clearblue DIGITÁLIS teszt szerintem nagyon jóóó!!:)A legjobb és legmegbízhatóbb!!Én nem várt előtt 3 nappal(11. dpo-n)vaterás tesztet használtam.Pozitív lett.Még aznap vettem egy digitálisat megerősítésképpen,amit másnap reggel megcsináltam.Szintén pozitív lett.Pedig mint tudjuk,nem a legérzékenyebb teszt.Szerintem mindent lehet rá mondani,csak azt nem,hogy nem jó és megbízhatatlan.De kinek a pap,kinek a papné.:)Jah,és legalább ennél a tesztnél nincs olyan,hogy halvány csík,hanem egyértelműen kiírja az eredményt.Az is lehet,hogy azért lett negatív,mert a vizeletedben még nem érte el a hcg szint azt az értéket,hogy a teszt kimutassa.De emiatt ne írd le ezt a tesztet.Sok sikert!:)
2013. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Elmeselnem roviden a mi tortenetunket a clerblue-rol. Bocsi nincs ekezet a telefonomon. Szoval: parom 2- honapja elvegzett egy clearblue tesztet ami pozitiv eredmenyt mutatott. Masnap reggel ujjra elvegezte ugyan ojan tesztel ami negativ volt. Nem ertettuk mi lehet , ezert vettem masik fajtat dupla csomagost amik ujjra csak negativok lettek. Ezutan orvoshoz fordultunk aki vervizsgalatbol alapitotta meg ,hogy nem terhes. Ekkor mar 1.5 honapja kesett a menszesze. Majd belenyugodva nem gondoltunk terhessegre. Ezt kovetoen ket het mulva ujjra tesztet csinaltunk reggel , delben, es pozitiv lett. Na akkor most mi is van???? Kerdeztuk magunktol ertetlenul. Majd delutan orvos is vizeletbol csinalta meg a tesztet. Azt mondta csak halvany a csik ugyhogy nem biztos a terhesseg hisz a vervizsgalat megbizhatobb. !!! Ezert ujjab vereredmenyt akat. Ami masodszorra pozitiv lett!:)))) most a vedonohoz varjuk az idopontot. Ami mem egyszeru mert, nem emlitettem de angliaban elunk. Ennyit szerettem volna csak mondani.
2013. dec. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!