Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a LadeeVit...

Mi a véleményetek a LadeeVit terhességi vitaminról?

Figyelt kérdés

3 hetes terhes vagyok, és az orvos a LadeeVit terhességi vitamint ajánlotta nekem, de sokan mondják, hogy ezektől a vitaminoktól (elevit, femibion), meghízol és a baba is nagy lesz.

mindenesetre aki szedi ezt vagy szedte, írjon véleményt.

köszönöm.


2010. szept. 29. 10:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szedek vitamint, az orvos és a védőnő is javasolta. így is kicsit vérszegény vagyok, ezért szükséges. nem tudom, hogy igaz-e, hogy nagy lesz a baba, de inkább legyen szép nagy, minthogy valami baja legyen. a hízásról még érdemben nem tudok nyilatkozni, eddig nem híztam semmit. napokban töltöm a 16. hetet
2010. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%

ugyan mááár! nem a vitamintól fog valaki elhízni, hanem attól ha folyamatosan zabál. csak persze egyszerűbb ráfogni a vitaminra. ezt én is mondta az orvosomnak, hogy kismama panaszkodik hogy hízik a vitamintól, hát jót nevetett.

a babád sem lesz nagyobb, maximum egészségesebb.

én 36 hetes vagyok végig szedtem (femibion), 13 kg híztam.


szedjed nyugodtan, ártani senkinek nem ártasz vele.

2010. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mivel én meghülyülnék, ha minden véleményt mérlegelnem kéne, legyen az akár vitaminszedéssel, akár mással kapcsolatos, inkább választottam egy olyan orvost, akiben maximálisan megbízom. Szerintem, ha jól választottál orvost, bízz abban, amit mond, és csináld is azt. Ha vitamint javasolt, biztosan nem véletlenül. Neki ebben sokkal nagyobb tapasztalata van, mint bármelyikünknek.
2010. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én most ezt szedem, mert ettől nem vagyok rosszul. az elevittől és a gravidától is rosszul voltam.


az elsővel elevitet szedtem, de nem hírztam.


szerintem nyugodtan használd.

12 hétig én minden nap beszedem és onnantól olyan 2-3 naponta fogom!

2010. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


tapasztalatom nincs, csak azoknak, akik hiszik, hogy a vitamintól híznak, remekül le van írva a cikk végén az orvos válaszában a vélemény.

2010. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem Ladeevit!!!

Elevitről váltottam,mert van benne A-vitamin és külön nincs szükségünk rá!

Itt olvashatsz róla bővebben:

[link]


Aztán a LADEEVIT:

-könnyebb bevenni (elevitet utáltam lenyelni)

-olcsóbb

-jód kell a pici agyműködésének

-folsav is van benne

-székletem is rendben van azóta

-a vérképem tökéletes


Szóval sztem ez jobb!12hetes KM

2010. szept. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez tényleg egy jó cikk!
2010. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

De igen, étvágyat növelnek a vitamintabletták a B6-tartalmuk miatt. Én Elevittel kezdtem, egész nap éhes voltam és csak ettem.


A 3. hónaptól tértem át a LadeeVitre, ami amúgy Omega3 -at is tartalmaz.

2010. szept. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20. hétig szedtem minden nap a Ladeevit-et. Azóta 2-3 naponta. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Hízni nem ettől fogsz.
2010. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem meg pontosan arra figyelmezetett az orvos, hogy nagy lesz a baba az Elevittől, szerinte hetente kétszer fél szem is elég.

Közvetve a vitamintól hízol, mivel megnöveli az étvágyat.

Senki sem akar 20 kilót felszedni, az már nem normális, káros, túlzottan megterheli a szerveket.

Én Ladeevitet szedek, de csak hetente 2-3 szor, és közte folsavat de a 3 mg-t elnegyedelem mivel megfájdul a fejem tőle, húzza össze az agyamban az ereket.

Elevit, Gravida nem votl szimpatikus, rá van írva, hogy az A vitamin káros, nem lehet antio-val és számos más gyógyszerrel szedni egyedül ezek minősülnek gyógyszernek a terhesvitaminok közül, a Ladeevit nem tartalmaz akkora dózist mint a másik kettő, én meg nem vagyok elefánt.

2014. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!