Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben ki...

Az első trimeszterben ki mennyire puffadt? Én valamiért 4 hónapos terhesnek nézek ki...

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is puffadtam, pedig előtte soha. A reklámból tudtam csak, hogy a rennie tabletta mire való. A cukorterhelésig megnaradt, mint tünet, ott határértéken mozgott az eredmény, ezért diétáztam, utána elmúlt. 45kg/160 cm-vel kezdtem a terhességet
2022. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én is puffadok. Már az eleje óta. Én most töltöm a 15. hetet és brutális.. rajtam van némi felesleg is de az hogy a puffadastol olyan vagyok mint egy bálna.. rettentő kellemetlen. Remélem ez elmúlik
2022. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én ma vagyok pont 5 hetes de már most nagyon puffadt a hasam. Tegnap a kabátom is kényelmetlen volt és úgy néztem ki mint egy kis víziló😂😂

Első terhességemnél is puffadtam de nem ennyire (vagyis nem rémlik).

Ugyanannyi kilóval estem most is teherbe mint régen, tehát a túlsúly sem több. Mindegy, sokáig úgyse tudom rejtegetni mert ez még hiába nem a baba miatti pocak, kb úgy nézhet ki😃😃

2022. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok nő puffad terhesre, terhesség nélkül is 59 éves korig. Terhesség alatti puffadás is okoz, 4 vagy 8 hónapos pocakot
2023. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!