Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális, hogyha 8 hónapos...

Az normális, hogyha 8 hónapos terhesen úgy nézek ki, mint egy 4 hónapos kismama?

Figyelt kérdés
Nagyon pici pocakom van. Orvos 2 kg-rá becsüli. Amikor mondom, hogy mindjárt 9. hónapban vagyok, mindenki elképed.
2021. jan. 9. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Szívem, ez teljesen normális. Ne aggódj ezen. Van, akinek 8 hónapos terhesen olyan nagy hasa van, hogy sokan azt hiszik hármasikreket vár.


Gondolom vékony testalkatom van.

2021. jan. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális, velem is így volt, nagyon meglepődött mindenki amikor mondtam hogy nemsokára szülök. 2.9 kg-mal született a kisfiam, most egy évesen is csak 8 kg, de egészségesen fejlődik, én sem voltam soha nagy súlyú. Szóval alkat kérdése.
2021. jan. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem teljesen normális méretű volt a babám, 3850el született, de nagyon pici hasam volt, senki nem hitte el, hogy mikor szülök. Utolsó egy hónapban nőtt nagyot, inkább kifelé. De én akkor is picinek tartottam.
2021. jan. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pici volt a hasam, kicsit én is féltem, de aztán megnyugodtam, mert normális így is-úgy is. Mondogatták az elején, hogy jaaj de rossz lesz, amikor majd bálna leszek, de én sosem voltam.
2021. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális. En úgy mentem szülni, hogy nem értettek, mit akarok. Nekem is végig picinek mondtak- gondolom emiatt is(?) aztan 3910 gr lett. Mindenki borzasztóan meglepődött. A szülésznő majdnem el is ejtette (túlzás, de tudod amikor kisebb súlyt vársz és a kezed lehanyatlik).
2021. jan. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2021. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, örülj neki, az első gyerekkel nekem is ez volt, bezzeg a másodiknál már 5 hónaposan azt hitték hogy megszulok maholnap.

Ha a vizsgálatok szerint minden rendben a babaval, akkor miért ne lenne normális? Nem jó nagyhasu balnanak lenni.

2021. jan. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3%
De jó nagy hasunak lenni, sokkal szexibb.
2021. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alig volt hasam, ha felvettem egy kabátot, nem is látszott, hogy terhes vagyok. Teljesen normális méretű babám született.
2021. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8 ez relatív. Egyrészt ízlés kérdése, másrészt nekem így egy striam sem lett. Aminek az esélyét azért növeli a nagy has 🤷🏼‍♀️ Viszont nagyon fajt az utolsó hónap mert nem fért el rendesen. Mindennek van előnye/hátránya.
2021. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!