Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hónapos terhesek vannak itt?

4 hónapos terhesek vannak itt?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem hogy ti milyen változásokat éreztek magatokon?

A picit érzitek már?


2020. ápr. 21. 23:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én már a 7. Hónapban vagyok , de én 4. Hónaposan még nem éreztem a babát , kb. Az 5.hónap felénél éreztem először , azóta folyamatosan. Milyen változásra gondolsz konkrétan ?
2020. ápr. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 hetes vagyok. A hasam nagyon megnőtt igaz kisfiú lesz. Semmit nem érzek egyenlőre. Még nem mozog.
2020. ápr. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 16 hetes vagyok. Még én sem érzem Őt. Nekem 2. baba.

Lepény a mellső falon tapad, doki szerint biztos később fogom emiatt érezni, legalábbis még most biztos nem. Szerintetek is felfogja a lepény a még apró mozgásokat?

Első babám 19 hetesen éreztem először.

2020. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

16 hetes szintén. A hasam nem nőtt még, illetve én látom, de kívülről nem látszik semmi. Viszont melltartókat kell vennem, mert semmibe nem férek bele, ami itthon van. Vettem egy szoptatósat, hát egy kicsit még ez is szoros :D :D De ebben már elleszek.

Amúgy nincsenek terhességi tüneteim.

A gyereket még nem érzem, bár volt már egy-két gyanús pillanat. De nem egyértelmű.

2020. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Legelső vagyok , mellső fali a lepény nekem is , amiatt van ,hogy később lehet érezni a babát , felfogja a mozgolódásokat :) Amúgy én semmilyen változást nem érzek , se külsőleg se belsőleg , na persze a has nagyságán kívűl , de nekem a 4. Hónapban még nem volt hasam :)
2020. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
15 hetes vagyok, semmi változás, annyi, hogy végre vége a hányásnak. Hasam még nincs, 12 hét óta érzem, de ritkán. Második baba.
2020. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 16 hetes terhes vagyok.A hasamon ma akikkel régebben találkoztam mindenki azt mondta hogy már látszik,párom is azt mondja. Én eddig -2 kilónál járok mert még mostanában kezdek csak eszegetni az első terhességemnél nem volt ilyen. A babát már a 12.héttől érzem. A méhlepényt nem tudom hol helyezkedik a doki nem mondta.Várom a 18 hetet hogy megtudjam a nemét kíváncsi vagyok mert ez a terhesség más de ki tudja☺️
2020. ápr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
29. Hetben vagyok. 4 honaposan se hasam se mozgas nem volt, sem rosszullet. 19het + 3. Napon mozdult meg eloszor :) 22-23. heten kezdett rohamosan noni a hasam :)
2020. ápr. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!