Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell majd látnom az uh...

Mit kell majd látnom az uh felvételen, ha kisfiú, és mit ha lány? Csatolnátok képeket?

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


ezt találtam neked. még be is van nyilazva, hogy mit kell látni és sokon még úgy se ismerem fel :)


jó nézegetést!

2010. szept. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a 16 hetes UH-om. Akkor rögtön rávágták, hogy kislányom lesz. Ma voltam a genetikai UH-on, 19 hetesen, és még mindig lány. :)

2010. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tök jó nézegetni ezeket a képeket! :) Csak már az én kis Babókámét látnám... Asszem megfűzöm Apát, menjünk el 4d-s uh-ra, nem bírom ki még 2 és fél hétig, mire mehetünk a 18 hetes genetikaira. Ja, amúgy most 17+5 vagyok.
2010. szept. 29. 15:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 16. héten egyértelműen látták a "kukacát", aztán a 18. héten is, és a DNS vizsgálat alapján is fiú, úgyhogy no meglepetés szüléskor. :-)


Amúgy, ha nem egyértelmű számodra (mert nem is kell annak lennie) a szonográfus megmutatja/elmagyarázza, hogy mit kell látnod. :-)

2010. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!