Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok UH és terhesség?

Sok UH és terhesség?

Figyelt kérdés
A terhességem elejét több esemény is komplikálta, többek között egy hematoma, ami miatt szinte minden héten, de volt hogy vérzés miatt egy héten 2-szer is UH-oztak. Aztán nagyon lassan, de szerencsésen megoldódtak a dolgok, 20. héten a hematóma végre kiürült. Utána az UH-ok elmaradtak, úgy értem, hogy normálisan számúak lettek (hónaponta), azonban a 28. héten megint megsokasodtak egy darabig, egy másik helyzet miatt. A lényeg: nagyon-nagyon szeretnék még elmenni babamoziba (anyukámnak is meg szeretném mutatni őt, de ez megint egy másik sztori), az utolsó lehetőség a napokban van. Kértem is időpontot, de borzasztóan furdal a lelkiismeret, hogy ezzel még pluszba nem ártok-e a babának. Olvastam, hogy valakit összesen 3-4-szer UH-oznak a terhessége alatt. Mi a véleményetek erről?

2022. nov. 14. 07:00
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Az ultrahang nem káros.
2022. nov. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ártani nem ártasz vele.A nem problémás,normál terhesség alatt pedig igen,4 uh van.Megállapítás,12-14.hét,18-20.hét,32-34 hét.Magándokik szokták pénzért havonta,vagy aki többször megy babamozira.
2022. nov. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Egészen pontosan nem bizonyított hogy van e káros hatása az uh-nak.
2022. nov. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Veszelyeztetett terhes voltam, nagyon sok uh volt. Alanyom teljesen egeszsegesen született. Most is jol fejlödö atlagos gyerek, 2 eves.
2022. nov. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12%

Nincs ismert káros hatása, de Németországban pl betiltották a babamozit.

Azt csinálsz, amit akarsz, de az anyukád megszületés után látni fogja eleget…

2022. nov. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 nem tiltották be. Németországban lakom, ugyanúgy van, csak fizetni kell érte. Pont úgy mint otthon.
2022. nov. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!