Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csinálnék egy tesztet és...

Ha csinálnék egy tesztet és pozitív lenne kicsit megnyugodnék. nagyon túl srtesszelem igaz?

Figyelt kérdés

Második terhességem

Az elsőnél 6 hetesen már hánytam, fájtak a melleim, nagyon sok tünetem volt

Most viszont 9+6 naposon semmi

Fáradtság amit érzek max

Picit bepánikoltam hogy vajon minden rendben vane.

Progeszteron pótlást kapok reggel este.

Folyásom normális.

Legközelebb 12 hetesen kell mennem uh-ra.


2022. nov. 22. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem amíg nem mozdul meg a baba, addig mindenki pánikol egy kicsit,csak nem egyforma mértékben. Én is sokat aggódtam de csak ártasz vele ha sokat stresszelsz. Próbáld ki élvezni

Ha megnyugszol, csinálj tesztet, de szerintem pénzkidobás, de ha attól jobban érzed magad akkor csináld meg.

2022. nov. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Baj úgy is lehet, hogy egy csomó tüneted van. Felesleges aggódni.

A tünetek semmit nem jelentenek. Minden terhesség más, örülj neki és élvezd ki.

Tudom, hogy ezt könnyű mondani, mert én is rettenet aggódós vagyok. Már picit jobb, de még mindig aggódok érte 24 hetesen. Én az elején is beszéltem hozzá, meg magamnak is mondtam, hogy minden rendben van is, lesz is. Stbstb.

Persze, nem hallja, de akkor is sokat számít, hiszen hiszel benne és ellensúlyozod picit a stresszt a pozitivitással.

2022. nov. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

9 hetesen mire mész egy pozi teszttel? Még ha ne adj isten el is hal a terhesség, ilyenkor több ezres a HCG szint, a teszt meg már 100-as HCG-t is simán kimutat. Tehát akkor is pozitív lesz a teszt, ha nem él a terhesség...

De miért ne lenne minden rendben?

2022. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
A teszttel nem sokra mész, nekem pl még 1 héttel a vetélés után is 1000 felett volt a hcg-m, nem mutatna ki semmit. Még akkor is hányingerem volt amúgy… szóval a tünetek megléte vagy eltűnése se jelez sokáig semmit. Elhiszem, hogy ideges vagy. Nekem az 1. papírforma terhességem után volt nyáron vetélésem, most vagyok harmadszorra terhes és hát.. nem vagyok nyugodt, de sajnos biztosat csak az uh mutat.
2022. nov. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha baj lenne is több mint valószínű, hogy pozitív lenne a teszt. Próbálj megnyugodni. Igyál egy pohár hideg vizet. Ha nagyon nem sikerül megnyugodnod, akkor fizess be egy uh-ra. De nekem például egész terhesség alatt annyi volt az össz tünetem, hogy alacsony volt a vérnyomásom meg nőtt a mellem. Egy korábbinál még annyi sem. Nem törvényszerű, hogy két terhesség egyforma lesz, még ugyanazon anya esetében sem. Sőt, általában nem egyforma :)
2022. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Igyekszem megnyugodni

Semmi jele hogy nem lenne rendbe

Egyedül ez a tünet mentesség

De valószínűleg én gondolom túl

2022. nov. 22. 16:37
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Én már 29 hetes vagyok, az első trimeszterben néha kicsit fáradtabb voltam, de annyi.

A második trimeszterben meg megjött az állandó mosdóba járkálás, de semmi más.

Szóval tulajdonképpen olyan a terhességem, mint egy álom, és élvezem is minden percét, mert édesanyám velem például nagyon megszenvedett.. (Az elején folyton vérzett, utána vészes hányás miatt került kórházba, utána a 24. héten majdnem beindult a szülés stb.)


Szóval neked is azt tudom javasolni, hogy nyugodj meg kicsit, próbáld élvezni, hogy nem vagy “használhatatlan”, hogy nem akadályoz a napi teendőidben az állandó émelygés, hányás.. És bízz magadban, és a babádban.

2022. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon cuki vagyok

Köszönöm

Igyekszem🤗

2022. nov. 23. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!